Zháňam človeka na predelenie chodby s dvermi

sana611
5. máj 2020

Dobry den prosim vas pekne nenájde sa niekto alebo nepoznáte niekoho kt by mi predelil pekne chodbu dverami aby som si mohla sama bývať ide oto ze ideme so svokrovcami bývať spolu ale chcem predelit chodbu aby som mala vlastni pokoj nepoznate nekoho sikovneho co robi lacno okoli zamkoch alebo surian poprosila by som aj cenu popripadne si vyberiem je to take malicke poslem foto od tej kupelky po tu otvorenu izbu chcem predelit dakujem izbu chcem.predelut

jenetta
5. máj 2020

Ani dvere ani stena ti nepomôžu. Svokry sú najtravnejsie zvieratá
Neustále chcú radiť, poucat. Mám desiatky kamosiek čo majú svokry mimo domu vo vedľajšom dome a navštevujú nevesty kedy chcú. Pomôže len bývanie 200 km od svokrovcov. budeš teraz prežívať peklo. Radšej rovno z uraj všetky steny aby ti nezvonila
Ako mojej kamošky čo má teraz novoren a a vždy zvoní a brucha keď dáva decko spať. Zburaj to a modlí sa. Úsmev aj keď umelý a nauč sa formulku. Áno mamička. Máte pravdu ale rob si všetko ok svojom. Si šialená že budeš žiť so svokrovcami v jednom dome
Ťa ľutujem.

smejko25
5. máj 2020

@sana611 nic si nerob z toho prveho komentara zjavne sa nejake dieta doma nudi lebo v kazdom prispevku len rype do ludi

marion09
5. máj 2020

Ak čo i len trošku mozte tak bývajte sami,hoc i len v 1izbaku.js bývam s mamou a je to katastrofa,nietoz ešte so svokrou.

sana611
autor
5. máj 2020

@marion09 ja mile rada zvlast by sla ale priatel nemoze nechat rodicov co uz .....navyse mam dobrych svokrvcou a tu byvame o jedny dvere sme susediaa chody sem stale ide mi to nekedy na nervy ale tak co mam robit namna zla neni sme jak kamosky 🙂 len ja sa pitatam na cloveka kto mi predeli tu stenu lebo jasom zvyknuta mat setko svoje zavret dvere dovi dopo to ze ma nastevuje mne nevadi som rada ze mam taku svokru aku mam malo ktora ma taku je za kazdu srandu

sana611
autor
5. máj 2020

@jenetta poucat mozu :D pokial sa mi nieco nepaci vzdy jej to poviem a ona je ticho a viac razy mi uz nehovori nic 🙂 navyse mam super uzasnu svokru to je jak pubertacka este nastastie ....len ja hladam clovek aby mi predelil tu stenu plus nahodil dvere pretoze ja som zvyknuta mat setko sama svoje sukromie a tak ...ved aj tu kde byvame tak sme susedia tedy otvaram dvere kedy chcem a nic mi nepovie a ked sama opita zeco jaje odoviem ona je ticho nedovoli s namna

sana611
autor
5. máj 2020

@jenetta 🙂 fu ha no mna lutovat nemusis a vies preco pretoze aj tu sme susedia a ked svokra ked robi to co sa mi nepaci jasne jej to vysvetlim a ona je ticho somnou sa neda ja som ta trvdohlava zial bohu a navyse ďakujem bohu ze mam vybornu svokru 5 rokov pri mne ale ani muk mne by rozkazovat nemohla ona vie preto to namna neskusa a svokor ten duplom 🙂

veronikaszabova
5. máj 2020

@sana611 uz ju zrusili, bol to troll

sana611
autor
5. máj 2020

@veronikaszabova chvala bohu ale mne to nic neurobilo mozem ju kaslat 🙂