Zháňam bielu zdobiacu tubu Dr. Oetker

kotenko
7. dec 2009

Ahojte, zhanam tuto zdobiacu tubu:
http://www.oetker.sk/oetker_sk/html/default/deb...

Pobehala som tieto predajne (TO - kaufland, tesco
PE - tesco, lidl, billa, sama, coop jednota
PD - kaufland, tesco
TN - kaufland, billa, tesco, terno...)
a nikde nic, bohuzial. uz som zufala a preto zaroven davam navrh, ak to uvidite v obchode, mozete mi kupit 2 tuby a poslat mi ich psotou? zaplatim na ucet a preplatim aj postovne.

pisala som mail dr oetkerovi a neodpisuju, tak ja neviem

Iwka

jona74
7. dec 2009

sevas pridavam sa obehala som vsetky potraviny v bratislave a nic je to vobec v predaji vie o tom niekto nieco viac dakujem 😝 pridavam sa ivi 🙂

newyorkgirl
8. dec 2009

babule a na co specialne to potrebujete? viem ze tuna v anglicku tieto tuby su, ale farebne, ja sama nimi zdobim na narodky torticky, no bielu som veru nepozerala 😒 medovnicky sme zdobili klasicky, mam take nylonove vrecko

jonatanka
8. dec 2009

kotenko, nechcem klamat, zda sa mi ze som ju videla u nas v tescu, pojdem pozajtra a ked uvidim naozaj ozvem sa

geegee
8. dec 2009

u nas v RBK maju tiez len farebne

zuzula25
8. dec 2009

u nas tiez len farebne,takze asi nepomozem.a tie farebne su bez nadstavcov

wighy
8. dec 2009

ja to mam doma ale vobec nie som spokojna 😒

kotenko
autor
8. dec 2009

ja som zohnala tiez len tie farebne, s nimi zrovna zdobim a su super.
wighy a preco nie si spokojna? a aku to ma chut? tie farebne su iba sladucke, ale specialnu chut (podla farby) nemaju vobec

nanika
9. dec 2009

No baby, prave som chcela taku temu zalozit, ci sa to uz objavilo v obchodoch, alebo nie, lebo ak to nezozeniem tu v BA, tak do medovnikov nejdem ani nahodou, kazdy rok je to rovnaky horor, medovniky ok, zdobenie na vrazdu.

fialka
9. dec 2009

maju ich v tete, teda aspon v tete na Ovrucskej, to je pri pedagog. fakulte, byvaly filmovy klub 901

ale nic moc. ale mozno som len ja lava. robi to take dost tenke ciarky a chuti to divne. take umele sladke. je tam biela, zlta, cervena a zelena. cervena vyzera ako keby som medovnik natrela kecupom.

fialka
9. dec 2009

stoji to asi 2,4 eura

kotenko
autor
9. dec 2009

fialka, ale to su zdobiace tubicky a my zhaname zdobiacu tubu:
http://www.oetker.sk/oetker_sk/html/default/deb...

zdobiace tubicky mam aj ja a su super, tenucke a chut je iba sladka, ja tam umelinu necitim. a navyse sa s tym perfektne robi, teda ja som bola nadmieru spokojna...

fialka
9. dec 2009

ahaaa,
tak tuto neviem, ci maju v nasej tete. zistim a napisem 🙂
mne tie farebne velmi nevyhovuju a ta chut´sa mi nepaci. ale kazdemu chuti nieco ine 🙂
nemas nafotene, ako sa ti s tym podarlo zdobit. ´pre inspiraciu

kotenko
autor
9. dec 2009

mam, napis mi do IP mail a poslem ti fotky
ta chut nie je taka ako original doma robena poleva, ale mne chutila, je sladka a ja sladke zboznujem 😉

wighy
10. dec 2009

mam aj tie male farebne ale neviem co robim zle ale mne sa s tym dost zle pracuje,vobec ma tie tubicky neposluchaju 😝

a ta biela je len taka sladka cukrova hmota,straaasne sladke

kotenko
autor
11. dec 2009

wighy a mas tie male tubicky dobre postlacane? ja som to aj 5 minut pred spracovanim najprv iba stlacala, aby tam neostavali hrudky, potom by sa to mohlo upchat. a je to pracna robota, ja som s tym zdobila velmi pomalicky. ale robila som s tym orvy krat a vseobecne som aj prvy krat robila medovnicky a zdobila som, tak mozno existuje aj nieco co ide ovela lahsie.. ja neviem... ale ja som z toho nadsena

tie male chutia rovnako ako ta biela? tie male mam doma a uz som ich aj jedla

jonatanka
11. dec 2009

kotenko ,nenasla som tam uz ten stojan, pritom by som odprisahala, ze tam bol, ja neviem ci ho schvalne schovali kvoli mne, v sobotu pojdem este raz

kotenko
autor
11. dec 2009

dakujem jonatanka, u nas ich stale nemaju a to som v obchode kazdy den pomaly iba kvoli tomu. no co uz, aspon mam prechadzku....

adrianaj
11. dec 2009

baby a to sa s tým dá pekne zdobiť aj kto nevie, alebo je to ako domáce, lebo ja ked si to doma urobím, ja mám medovníky hrozné, ale ak by to pekne išlo by som to skúsila, tak ako s perom

kotenko
autor
11. dec 2009

noo, mne to islo pekne a to ziadnu skusenost a ani zrucnost s medovnickami som predtym nemala, ved poslite mi maily a poslem vam fotky. alebo mi napiste na pokec, tam ich mam v albume
islo to pekne, len som musela dobre tlacit (a pomaly) a druhou rukou som si otacala medovnicek

dzio2
11. dec 2009

ja to davam do teplej vody nahriat a ide to uplne lahucko, baby myslite ze to pekne zaschne na medovnikoch?

kotenko
autor
11. dec 2009

podla mna ano, ja som ich robila v pondelok alebo v utorok a dala do sacku a do krabice a ked som z nich bola vyjedat, tak neboli rozdrvene. ale nepozerala som co bolo za pohromu na spodu krabice. ale podla mna to horsie ako s domacou penou byt uz nemoze.

jonatanka
11. dec 2009

kotenko dnes som bola v carrfoure a tam nic, zajtra idem do hypertesca este raz poriadne pozriem

dzio2
12. dec 2009

ja som to kupila v tescu

kotenko
autor
12. dec 2009

dnes som bola v NR vo velkom tescu a nemali to tam, obehali sme cele tesco ☹ tak mam taky pocit, ze to uz nedodavaju, bolo to asi iba skusobne, kedze je to novinka

nanika
17. dec 2009

Baby v Ba zatial nula bodov. Bud nemali, alebo uz nemali, zatial tesco petrzalka, kamenne, petrzka carefour, coop, hlada mi to cela rodina, skusim este stiastie v rakusku. ale po vianociach toho bude ako nas...

kotenko
autor
17. dec 2009

nanika, ja som sa uz nato vybodla a nezhanam to, ved by som zosalela z toho 😀 podla mna to do predaja este ani neslo, teda aspon u nas nie

kotenko
autor
8. jan 2010

no ako damy, videli ste tuto tubu niekde v obchodoch???? Ja veru nie, sice ju nezhanam, ale ked som v obchodoch, prebehnem oddelenie dr. oetkera a nikde nic

junovka
28. aug 2010

@kotenko ....aj Vam baby, aj ked sice vianocne sviatku su este hodne daleko, tak som si vsimla, ze v Kauflande a inych supermarketoch je zdobiaca tuba na medovnicky....tak preco sa nezasobit vopred, pokial to nebude opat uzkoprofilovy tovar....vsak ano?????? 😀 😀 😀

kotenko
autor
30. aug 2010

junovka , ďakujem za avízo, ja som ich zrovna našla vo štvrtok v CBA, tak som sa tiež zásobila, pre istotu. uvidím,e čo to bude za zázrak 😀

nanika
8. sep 2010

vdaka za upozornenie, teraz mi neujde, potvora 😠