Ženy - umeliny

16. mar 2022

Otázka skôr pre chlapov ale môžu sa zapojiť aj ženy.
Čo Vám príde na žene už nechutné alebo vrchol nevkusu, čo sa týka "ženského skrášľovania/vylepšovania"? Čo ste ochotný ešte tolerovať a čo je podľa Vás už cez?
Mne sa absolútne nepáči, keď majú ženy pichnuté pery a takisto dlhočízne umelé nechty.

azurova99
16. mar 2022

Otrasné dlhé nechty, aj keď sú upravené príde mi to nechutne plus napichnite pery a prsia

fadama
16. mar 2022

a prečo si utajená? zas hádky vyvolať ide niekto....🤦‍♀️

mamina0078
16. mar 2022

Extrémne dlhé nechty s keď 50r vyzerá na 30 po toľkých plastikach 🤣

autor
16. mar 2022

@fadama hádať sa bude iba ten, kto chce. 🙃

20erika07
16. mar 2022

Každá nech sa dá skraslit alebo zohavit tak ako chce, vobec to neriesim a nemam nazor co je uz cez. Na kazdej zene ci uz silikony alebo pery ukazu inak. Keby mam zbytocne prachy tiez si dam napr decentne prsia spravit 😊

lesana25
16. mar 2022

Koľko chlapov ti asi tak na fóre pre mamičky odpovie?
Len sa tu zase podaktoré povadia a potom si poprajú pekný deň.

danulicek
16. mar 2022

tolerujem všetko, pretože zrejme tak sa im to páči a presne tak to chcú (alebo možno aj nie, ale už niet cesty späť 😀). ja osobne nemám konkrétne "nepáči sa mi", pretože na niekom sa mi napr. pichnuté pery páčia, hoci sú väčšie (nie kačacie) a niekomu sa rovnaké absolútne nehodia a vyzerá to otrasne. takže ťažko zovšeobecňovať 😉 niektorá vyzerá umelo už len keď má predĺžené vlasy, iná je v nich krásna a pôsobí prirodzene. ale ak sa pýtaš na moje "cez" - absolútne nerozumiem filtrom na instagrame, takým tým, kde ti zúži tvár, nafúkne pery a dorobí mihalnice. stačí, ak sa inak otočí a už ju to deformuje. ak je teda tak stotožnená s tým, ako sa dala "zlepšiť", prečo sa schovávať za filtre? 🙂

selena_luna
16. mar 2022

Mne sa napriklad nepacia dusevni mrzaci co anonymne ohovaraju cudzie tela a zivoty....

simca06022011
16. mar 2022

no mne sa aj nechty pacia, a na vyzore mne nevadi nic, pokym to nemam ja :D ALE co neznasam, prave tento tyzdne som to riesila, zeny v potravinarstve, konkretne napr. v masiarstve v pondelok, nechty take ze sunku nevedela pokrajat, cakala som ze tam tie nechty nalupe... ale este komickejsie bolo, ako takato barbie II este aj s pokazenymi mihami, snahou o makeup, nadvahou, nechtami asi tak 6cm... nevedela tukat do pokladne, vykryvovala tam prsty ze mi jej bolo az luto... Toto mne vadi. Mne nevadi ak sa zena primerane upravi, vaic menej aj napr. podla pracovnej naplne, ale tak, mam 100kg nedam si leginy, nedam si minisuknu, mam lica ako sysel nesuplnem na seba kilo makeupu nech vyzeram ako panda... primerane... ale tak ked sa tak citia dobre..

marcellka32
16. mar 2022

Každý nech si so sebou robí čo chce, jeho telo, či si dá silikóny do pŕs alebo iné úpravy, pokial je ku mne človek slušný, nemám dôvod ho nerešpektovať s akýmkoľvek výzorom...

ibrunova
16. mar 2022

Mne je to napríklad úplne jedno, keď niekto chce, nech si dá pre mňa za mňa aj neviem čo, je to každého vec, ja si len pomyslím, že preboha, čo to je a za pol minúty zabudnem.

autor
16. mar 2022

@selena_luna super, ďakujem za názor ale rada si prečítam aj iné názory.

0silvia0
16. mar 2022

veď tolerovať musíš všetko, čo si dotyčná na seba navlečie, alebo čo so sebou urobí. Je to jej telo, jej xicht, veď ju nepoklepeš po ramene a nepovieš, že si otrasná. Ale páčiť sa ti to nemusí. Ja už neriešim, za tie roky, čo som na tomto svete ma cudzie vizáže nerozhádžu. Mám dosť čo robiť s tou svojou.

deti95060810
16. mar 2022

ja nechápem tie obrovské napichané zadky...

judit47
16. mar 2022

Mne je jedno kto ako chodi a co ma ako urobene.

U mna je cez ked sa zeny dobrovolne prestanu o seba starat ci uz po svadbe porode apod. chodia s mastnymi vlasmi,neupravene,zanedbane(pritom tvrdia ako sa citia skvelo takto) o tom ze roky po porode zhadzuju svoju nadvahu na porod a nie nato ze poveceroch vyzieraju chladnicku,vsetko(ci uz neupraveny zovnajsok alebo obezitu) zvaluju na inych a na nieco ine,namiesto toho aby s tym nieco robili sa roky rokuce lutuju-to neznasam.

nikpa
16. mar 2022

Veľká papula a prehnane opalenie zo solária. V pohode sú zväčšené prsia, normálne zväčšené, nie fit lopty pod tričkom 🤦

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belllinka
16. mar 2022

Uplne najviac sa mi nepacia tie teraz moderne, umele obocia, hunate, silno zafarbene, divnych tvarov, na ktorych uz na prvy pohlad vidiet, ze nie su prirodzene.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamamasama
16. mar 2022

Ja osobne mam silikony a ani moja vlastna mama nevie, ze ich mam. Manzelovi som sa priznala po 3 rokoch, ked som rodila a lekarka sa ma pytala na predosle operacie 😁 Ide o to vediet, co chces a poznat spravnu mieru, kedy prestat. Na pery som bola raz a bolo to strasne. Nechala som si ich rozpustit. Aj v skraslovacich procedurach treba mat sebareflexiu a sudnost.

babulkomale
16. mar 2022

Mne vzdy udru do oci napichane pery - ani nemusia byt nejake objemne ale hned to zbadam a pride mi to asi najmenej prirodzene zo vsetkych tychto uprav, lebo raz je tam ta prirodzena linia pier a ta vypln ju tak zvlastne oduje ze je to vzdy vidno a je to cudne.
Podobne ako kedysi nosili niektore zeny konturku centimeter od normalnej linie pier v nadeji, ze im to opticky zvacsi pery 🤦
Raz som cosi niesla znamej v karantene a myslela som ze ma alergicku reakciu na kiwi a to mala napichanu hornu peru.

karhu
16. mar 2022

mne kole oci to smiesne obocie co teraz leti😅

beata_k
16. mar 2022

Mne sa nepacia napichane pery v kombinacii s duck face.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petkasaurus
16. mar 2022

Pre mna su zvlastne tie velke zadky v leginoch, akoze kim kardashian..

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bilancia
16. mar 2022

mne je to tiez jedno, je to kazdeho vec a telo a dnes je uz celkom normalne co vidim, ze zeny maju spravene prsia alebo napichane pery a to povacsine celkom prirodzene, ze to sice je vidiet, ale nevyzera to nejak prehnane obcas to aj na mna samozrejme vyzera prehnane ale kazdemu sa paci nieco ine a ma inde tu hranicu a na mojom nazore nezalezi .ja by som do toho nesla , po prve nemam na to peniaze :D a aj keby mam ,bolo by mi luto ich za to utratit, radsej ich miniem inde :D a po druhe ,by som sa bala zdravotnych komplikacii,ktore stym mozu casom nastat ( pri oprecacii prs napr. ).