Ženy, to fakt musíte chodiť už nahé po vonku?

3. aug 2023

To fakt musíte chodiť uz nahé po vonku ? To sa neviete normálne, slušne, pekne obliecť? Nemáte žiadnu cenu, iba hneď všetko ukázať? 🤮🤮
Ci potrebujete aby muži okolo slintali, nazývali vás ku*vami ? Včera napríklad na námestí tak krátke nohavice že celý zadok vonku a muži za nou hneď foto robili.
Kľudne nech si každý nosí co chce, ale prečo muži sa vedia obliecť pekne a sú pre nás aj tak príťažlivý?
Nemusia sa odhaľovať, prečo to vlastne ženy robia?

A nie o muža sa uz nebojím ma 50r. ,skôr o syna co mi dovedie domov. 🤔

liv1
3. aug 2023

🍿🍿🍿😁🙈

katka700
3. aug 2023

Naozaj si myslíš že tie čo podľa teba chodia "nahé" vonku nájdeš na MK?
Buď rada že sa každý môže obliekat ako uzná za vhodné. Nemusí sa ti to páčiť ale vždy lepšie ako módna polícia niektorých islamských krajín.

galganka
3. aug 2023

Poprosím lajk od každej nahotinky, čo sa po tomto výkriku nad sebou zamyslela a od zajtra pekne rolák a sukne po členky bude nosiť. 👍🏻🤣
#statistikaprezaciatocnikov

jarmila2010
3. aug 2023

s holymi zadkami sme chodili aj pred 30.rokmi a nemyslim,ze su z nas nejake prostitutky😅

viestta
3. aug 2023

Domov si dovedie len taku aku si vyberie a aku si zasluzi. Len neviem ci si ona zasluzi taku svokrusu...

rastika
3. aug 2023

Syn si väčšinou ženu podľa matky vyberá 😀

emma2782
3. aug 2023

Ak sa budeš starať o to aby si syna vychovala správne a nie o to kto čo nosí, nemusíš sa báť o to, akú ženu privedie domov 🙂

mamamasama
3. aug 2023

Aspoň viem, čo zajtra obliecť 😅

maryetta
3. aug 2023

Veru tak. Kto chce pochopi… kto nie tak….

bessie12
3. aug 2023

@galganka síce nie vždy, ale občas sa oblečiem ako v roku 1905 😂 ale inac nosím aj normálne dlhé sukne, normalne nohavice /leginy a tričká bez výstrihu respektíves minimálnym výstrihom. Už tie časy "provokovania" dávno skončili 😂

Autorka, kazdy sa môže obliekať ako chce. Neviem prečo robíš z toho haló. Tiez som sa tak obliekala a to dokonca aj v praci. Provokovanim s vystrihom a kratkymi kratasami ( keď som sa zohla, tak mi bolo vidiet cast zadku 😂😂 ) som "ziskala" terajsieho priateľa 😂

tanyag
3. aug 2023

Mami, a môžem si zajtra vziať tielko bez podprsenky? Vieš, mám krásne pevné prsia a o bradavkách ani nevravím 😁

autor
3. aug 2023

Tu nejde ved o to kto ako vyzerá, len trochu viac slušnosti by to chcelo. Nie ze ja si to môžem dovoliť tak idem von s holou.....
Nemusí byt rolak ani sukňa po členky, no zadky vidieť nikto nemusí 😊

anonymanonym
3. aug 2023

Muzi sa vedia obliect pekne a nemusia sa odhalovat?? A co ti muzi, co v lete v pohode vytasia pupky s hrudou? 🤷‍♀️

nadazdi
3. aug 2023

Keď je vonku 30 a viac, tak som zjavne k*rva 😂 ale teraz je celkom chladno, takže ja som to včera nebola, tj. tento týždeň mám ešte cenu.. NECH SI KAŽDÝ NOSÍ ČO CHCE ❤️ všetky sme krásne, či oblečené alebo vyzlečené.. jedine čo ma naozaj výpovednú hodnotu o človeku je jeho správanie

autor
3. aug 2023

@anonymanonym no ja nikde nevidím polonaheho muža

ckocka
3. aug 2023

Však preto aby chlap nekupoval zajaca vo vreci.

anonymanonym
3. aug 2023

To si fakt nikdy nevidela v lete chlapa bez tricka? Neverim (samozrejme nehovorim o kupaliskach a pod.)

rebrambora
3. aug 2023

Ja sama sa potesim, ked vidim v lete ked je teplo a da sa pekne opalit zenu alebo slecnu, ktorej to sporoodete oblecenie pasuje.
A keby bola este naha 🙏

dskjhfdlkdjhl
3. aug 2023

Tu to dnes vyzera na riadnu prcu😀 Nemali by sme sa rano odfotit a dat sem, aby nam to autorka schvalila?

galganka
3. aug 2023

Autorka, prosím, vymeň sa so mnou, ja na každom kroku stretávam pupkáčov a chlpáčov, ktorí si zjavne myslia, že nad ich holú hruď niet. Alebo vypasencov, s tričkom vyhrnutým nad pivný oblúk a tam zaseknutým, ruky vbok a hurá na promenádu do mesta.

victoriab
3. aug 2023

@galganka nieeeeee mám to živo pred sebou 😁a este pohlad: kukajte na mna aky som ja mačo 😁😁😁

domka222
3. aug 2023

Mne to skôr príde od teba ako závisť

mamamasama
3. aug 2023

@autorka vcera som bola s detmi na detskom ihrisku a jednemu z oteckov bolo fakt horuco a dal si dole tricko. A?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galganka
3. aug 2023

@victoriab jasné mačo mačó a mňa sa zhrozené dieťa pýta, prečo ujo predvádza brucho... 🤣

cecille78
3. aug 2023

Proste idu s modou, aktualny trend vo svete - no pants. Skor by som Ti odporucila zamysliet sa, preco Ti to vadi, kazdy hnev je len a len vlastny hnev, ti druhi s tym nic nemaju 😉

autor
3. aug 2023

@cecille78 mne to vadí ako zene. Prečo sa ženy musia tak ponizovat? Ved ako keby sme nemali nič iné co ponúknuť, iba telo.

minimilan
3. aug 2023

Mozno ti donesie domov pekne obleceneho chlapa, nepredbiehaj a netrap sa dopredu s holymi zenskymi zadkami. ☝️

bessie12
3. aug 2023

Ale je to tvoje telo alebo ich ?? Co takto sa prestat starať do druhých a začať sa starať len o seba ??

autor
3. aug 2023

@galganka naozaj nevidam mužov bez trička.
A keď už aj ty vidíš tak nemajú čo ukázať. Ti pekní nedajú dole 🤔