Ženy s väčšími prsiami, kde si kupujete spodné prádlo?

firma2211
8. jún 2023

Ahojte , prosim vás tie čo máte veľké prsia ale že dosť veľké kde si kupujete spodné prádlo , ja som si stále kupovala v astratexe to som mala 100/D po pôrode sa mi prsia zväčšili a ja si nedokážem kúpiť normálnu podprsenku žiadna mi nesedí ani neviem akú mam veľkosť skúšala som sa merať podľa tých tabuliek čo majú na stránke astratex ale číslo ktoré mi vyšlo absolútne nesedí prsia mi vychádzajú cítim sa zle . Som z toho nešťastná ideme na dovolenku a ja si nedokážem ani len plavky vybrať 😥prosim vás kde nakupujete tieto veci je mi jedno koľko to bude štát len by som sa konečne chcela cítiť sebavedomo a dobre 😓ďakujem

uglybetty1234
8. jún 2023

Ja mam vacsie prsia a podprdy kupujem hlavne v tesco. Tam mi sedia ako uliate. A plavky som si teraz na Shein. Maju aj velke velkosti a baby davaju aj recenzie s fotkami. Ak sa mi zda ze podprda fajn, ale nohavicky by boli velke, kupim este jedny rovnake plavky o par cisiel mensie. Vyskusaj

veronicka1901
8. jún 2023

Ja mám ešte horší problém, veľké prsia a malý obvod. Presnejšie 75E, kúpiť si podprsenku je scifi. Ale byť tebou, tak skúsim Bonprix, keď sa dobre odmerias, tak by mala sedieť.

aduskatt
8. jún 2023

Attractive - tam kupujem, aj zmerajú

xux
8. jún 2023

Ak si z BA skus skocit do attractive - su v boroch a poluse. Este bonprix ma dobre

rik01lulaka
8. jún 2023

Ja si objednávam z Bonprixu...tiež mám 100/D a nikdy mi nevykukaju, ale musím si objednávať len bez kostic a osobné preferujem len tie minimalizujuce? (Či ako sa to nazývajú) a odľahčujuce

lilianka28
8. jún 2023

@firma2211 astrarex.
Podprsenky majú širšie ramienka, takže sa nezarezavaju.
Plavky si dokážeš nakombinovať rôzne veľkosti vrch a spodok.
Ak máš väčšie prsia, pozeraj plavky podprsenku jemne vystuženu, nie tie "panciere" hrubé.
A klasické podprsenky pozeraj označenie spacer 3D, košíčky sú robené technológiou, ktorá sa ti prispôsobí.
Sú síce drahšie, ale ja kupujem už len tie.

andreakukelova
8. jún 2023

Ja mám 85H a kupujem si na Astratex.sk

firma2211
autor
8. jún 2023

@lilianka28 ja som sa merala podľa tej tabuľky z astratexu vyšlo mi 85 /G podľa toho som si objednala polovystuzenu a des normálne ten vrch neviem ako to napísať bol tak extrémne tenký že keď som sa zohla prsia mi normálne cele vyšli 😓

otvorena
8. jún 2023

Bonprix , tak super podprdy a široké ramienka ✌️
Vlastne skoro všetky handry už len tam 🤷

lenuska9999
8. jún 2023

@firma2211 ja kupujem práve v astratexe alebo v PL som našla taky obchod Gatta sa vola. Možno z toho astratexu objednavas len nesprávny typ podprsenky. Ja mam napríklad 75H, čiže naozaj veľké prsia a všimla som si,že viac mi sedia také, ktoré nie sú vystužené, lebo skôr sa prisposobia tvaru toho poprsia. A napríklad nemôžem balkonetove podprsenky, lebo z nich vyliezaju prsia... inak môžeš ešte skúsiť minimizer podprsenky (zmensujuce), z tých nie je šanca aby ti niečo vyliezlo... inak plavky som si kúpila z toho obchodu Gatta , skus pozrieť možno majú internetovú stránku ja neviem.

lilianka28
8. jún 2023

@firma2211 Skús ešte tie spacer.
Mne tiež vyskakovali prsia z iných podprseniek keď som sa zohla. A v týchto úplne super.
Len trafiť tú správnu veľkosť.

gubka71
8. jún 2023

@firma2211 v Bratislave je super obchod hula shop,maju aj plavky,inde uz nekupujem..len pre vas daleko🤔..mam obvod 85 a kosik I..

koniarova
8. jún 2023

Bonprix

majamat
8. jún 2023

mam 80G a kupujem casto an Astratexe.
problem nemusi byt len velkost, ale aj strih. inak podla ich tabuliek mi vyslo tusim 80F, no to sa mi nezdalo ok. a dobre som urobila, ze som zobrala vacsie.

mam psia dost dole, cize hore su placky, preto je lepsie sa merat cez prsia v podprsenke, ale teda nesmie byt moc vypchata, skor ide o to, aby prsia zdvihla vyssie, aby bol hrudnik cez prsia odmerany cez tu najsirsiu cast.

joesvk
8. jún 2023

Bonprix. Vyber si z tých zmenšujúcich viaceré druhy. Čo nesadne,vrátiš.

firma2211
autor
8. jún 2023

@lenuska9999 presne ja som si teraz pozerala aké to sú balkonetove podprsenky a ja objednávam presne tie a preto mi prsia vychádzajú a potom som zúfalá 🤦‍♀️

rakywanda
8. jún 2023

Ja len astratex a veľký pozor si dávam na strih, musia mi zakrývať väčšinu pŕs, žiadne sexi oplazky, lebo tiež mi vyliezajú von.

firma2211
autor
8. jún 2023

@rakywanda presne toto ja chcem aby mi tiež zakrývali väčšinu pŕs len neviem aký strih si mám objednať netuším toľko ich tam je že som z toho jeleň

firma2211
autor
8. jún 2023

@lenuska9999 ešte otázka tie nevystuzene držia tie prsia ? Nieje to vidieť ? Lebo nemám práve silikóny a mám ich dosť spadnuté tak si to neviem predstaviť preto som na také ani nikdy nepozerala

majamat
8. jún 2023

@firma2211 take podprdy ani ja nemozem a nemozem ani take, co maju ramienka moc na strane, najlepsie vyzeraju na mne take, co maju spevnenu vonkajsiu stranu kosickou.

super su nevystuzene, ale teda su 2 druhy, bud maju kosicky spevnene neelastickou latkou,a lebo su cele elasticke. oboje su fajn, len tie elasticke prsia smaozrejme zdvihnu menej.

vyskusala som teda viacere typy a viem co mi sedi.

sedia mi taketo podprdy, mam takuto Sassa podprdu, tusim su ale 2 druhy a to s pevnymi kosickami a s makkymi kosickami, amm tie makke. no neviem kde ich zohnat, ale neico podobne maju aj na astratexe. kedysi som pevne kosicky nenosila vobec, lebo mi z nich prsia vypadavali,a le tato podrpda mi sedi. https://www.moda-pradlo.sk/biela-hladka-podprse...

a este su super tieto. su mi pohodlne, mam ich rada a mam aj bielu,a j ciernu,a j telovu. https://www.astratex.sk/podprsenka-linia-polovy...

a este aj tato je celkom fajn, len vovrchnej casti prs mi chyba plnost a tato podprda je akoby na vrchu trosku prazdna. ked si ju dobre ponapravam, nie ej to tak viditelne, ale inak je fajn a ozaj, obvod ma mensi, hoci rovnake cislo., musim si dat nadstavec na predlzenie obvodu, inak ma tlaci. no kosiky sedia. https://www.astratex.sk/podprsenka-novato-1030-...

joesvk
8. jún 2023

Z Bonprixu odporúčam tieto.

pinkgirl
8. jún 2023

@firma2211 ak ti prsia "vyluezali" z podprsenky pri zohnutí, tak si si vybrala zlý model. Nie každý model jr vhodný na veľký objem. Keď si nevieš vybrať z Astratexu, tak choď do predajne Triumph a skúšaj rôzne steihy. Naj nevystuženú, len s kosticou, a hlavne nech šitie v medzere medzi prsiami siaha minimálne do polovice výšky tej medzery.

majamat
8. jún 2023

a tato mi napr nesedi. prsia maju v nej taky divny tvar a aj ten material nie je tak prijemny. mam taku este jednu, bez vystuze, no tiez sa mi nepaci a zda sa mi, ze ma obvod trosku volnejsi. https://www.astratex.sk/podprsenka-gossard-glos...

a este mam aj tuto, kupila som ju zo zufalstva, elbo som nevedela najst poprdu bez ramienok, pripadne z odopinatelnymi a hroza ako podprda pekna, ale ramienka tenke, slabe, su moc po stranach, bez ramienok odstavaju kosicky, ked dam ramienko okolo krku, ci ich prerizim, v strede sa mi robi na kosickoch nepekna vlna a to odstava. no nic moc. toto je prave tiez ten nevhodny typ pre mna https://www.astratex.sk/podprsenka-ella-vystuze...

firma2211
autor
8. jún 2023

@majamat ďakujem krasne zaujala ma ta z astratexu línia čo máš až tri druhý len sa bojím aby som nemala prsia až po brucho 😂

andrea78
8. jún 2023

@firma2211 ja som pred vyse mesiacom objednala z Astratexu, zmerala sa, objednala velkost presne podla ich navodu, vsetko som dodrzala. Objednala som velkost/cislo, ake mi v ich tabulke vyslo, 8 roznych podprseniek, nesedela mi ani jedna jedina, kosiky mi skaredo odstavali na vsetkych, nesedela vobec velkost, vsetko som to poslala naspat. Nechapem to. Dala som sancu tomu opat, uz som odtial pred rokmi objednala, nic nesedelo. Velkost sa mi za ten cas zmenila, tak ze asi nahoda vtedy, este raz skusim...😁

kristina2412
8. jún 2023

Triola. Tieto sú super: https://www.triola.sk/128-perfect-fit a majú aj plavky sú síce drahšie ale naozaj výborne sedia.

lilianka28
8. jún 2023

@firma2211 https://www.astratex.sk/podprsenka-spacer-3d/
Jedna z tých ktoré mám.
Ale čo sa týka košíčkov, tak si objednávam o 2 čísla menšie ako mi ukáže ich tabuľka.
A ako čítam komenty vyššie viaceré majú ten istý problém.
Keď sa trafi správna veľkosť, sedí perfektne.

majka99999
8. jún 2023

Ja mam z Triola, zAstratexu mi rovnaky kosik bol maly. Preferejem nevystuzene bez kostic, da sa tam slusne vybrat, len ramienka nosim na minime, aby boli hore prsia.

rakywanda
8. jún 2023

@firma2211 ja mám 80G, z týchto som si zobrala 2 kusy, sedí mi super. Konečne nevystužena, prekrývajúca a ďalšie plus, že nemá šev cez prsník, čo ma neskutočne vždy tlačí.

frand
8. jún 2023

@rakywanda aký to je prosím model?