Žena v znamení leva

maminecka83
22. aug 2015

Ahojte ktora ste v znameni leva napiste aby sme si vedeli poradit medzi sebou a porovnat zo zvedavosti ci to na nas sedi 🙂

mirkakab
22. aug 2015

ahoj, mam dceru v znamení leva, no myslím si že každý človek je jedinečný. Ja som škorpion no veľa ludí mi už povedalo, že sa na to znamenie nehodím ... Inak dcera ako lev je velká flegmatička a pohoďáčka.

katche
22. aug 2015

Charakteristika sedi ciastocne, citala som rozne knihy, kazda pisala ine 😀 ale cholericka vybusna povaha sedi, aj tuzba po kontrole..😀 kdesi som citala, ze zena, levica miluje okazalost a luxus a ak nema na originál, pokojne kupi aj fejk..ja nie

katche
22. aug 2015

A toto sa mi paci, je to z knihy Narodeny v mizerny den od Hazel Dixon Cooper

mirkakab
22. aug 2015

@katche v tomto članku by som skorej videla druhu dceru narodenu v znamení blíženca 🙂

oddrobceka
22. aug 2015

Ja nie som typicky teatralny lev, ktory by si potrpel na luxus. Ja som narodena v poslednej dekade, aj to to ovplyvnuje, dalej konkretny rok, den, hodina, miesto narodenia. To vsetko nas ovplyvnuje, teda pokial nemate cisto pragmaticke zmyslanie. Potom by ste povedali, ze jedine, co ma na nas vplyv, su geny, vychova a prostredie ako take 😊

peneloppe
22. aug 2015

ja mam manzela leva

katche
22. aug 2015

@mirkakab vravim, ze zalezi od knihy, na tejto som sa pobavila 🙂 ale na mna to celkom sedi, dalej je rozpitvana samostatne zena, muz, rodinni prislusnici, vztahy v praci a je to taketo sarkasticko-ironicke 😀

daniela.ho
22. aug 2015

Ja som lev, som flegmatik 😀 chcem byt stredobodom 😀 milujem luxus a ked sa naserem tak to stoji za to 😀 a este vždy chcem mať pravdu 😀

daniela.ho
22. aug 2015

A este nasa mama bud sa trafila alebo moc študovala ze sa jej podarilo nam so sestrou dat aj mena ktore pasuju k nasim znameniam, sestra Lenka znamenie vodnar, kludna, tichá a mila...ma to aj v znamení vodnara a aj v mene. Ja som Daniela, meno znamena vodca a znamenie lev cize stredobod pozornosti 😀

maminecka83
autor
22. aug 2015

No ja mam tiez crty leva som ziarliva, tiez ked sa nahnevam tak to stoji za to co aj lutujem potom, na luxus si teda nepotrpim,som riadne vybusna tiez chcem mat pravdu ale zase priznam si chyby,a snazim sa byt vodcom v rodine nad muzom co nie je dobre ☹

maminecka83
autor
22. aug 2015

@katche nemohla by si este z tej kniby tu poslat co pisu o vztahoch a tak?

sardinka333
22. aug 2015

Tak na mna sedí to že mám rada teplo, slnko, leto, zlato....
Stredobodom pozornosti nemusím byť vzdy, za každu cenu....no, zaujímavé čítanie.

martaniana
22. aug 2015

ja som narodená v poslednej dekáde leva a myslím, že takmer v ničom som sa nenašla čo som si teraz prečítala..

lulubinka
22. aug 2015

na mna to plati tiez len ciastocne, som presne v strede znamenia narodena. som vybusna, perfekcionista, na luxus si nepotrpim staci ze to je pekne, ale nenavidim leto, teplo. zlato sa mi nepaci, viac striebro. a osobne si myslim ze nemam na to byt vodcom. znalostami mozno.

katche
22. aug 2015

@maminecka83
No, snad je to spravne zoradene, cela kapitola o levoch, okrem prvej strany 😀

marianax
22. aug 2015

Ja som levica ale nie všetko na mňa sedí už ako dieťa som bola veľmi tichá ale teraz si už viem po stole buchnut moja mama I svokra sú V znamení leva a každá máme inú povahu 🙂

anetkaadamko
22. aug 2015

ja som levica ako hrom....................ale z toho čo som tam čítala som sa nenašla............tam je to všetko také negatívne................ja osobne čo poznám levov, levice.....sú to dobrí ľudia, múdry................s pocitom, že oni chcú byť vodcovia......lebo to vedia najlepšie......teda ja som narodená na začiatku dekády.....možno ma ešte ovplyvňuje rak............ale proste skoro nič tam nesedí.........hlavne tá marnostratnosť.......však ja som šetrná až hrozne.........

anetkaadamko
22. aug 2015

@anetkaadamko múdri

rainee
22. aug 2015

Tak v znameni leva je moja svokra a 2 kamosky...podla mna su to pomerne tazke a panovacne povahy 😉 keby som mala s nimi zit v jednej domacnosti,tak sa asi pozabijame 😝

cerez
22. aug 2015

Ja mám sestru a švagrinú a majú spoločné to, že sú dlho ticho, vyčkávajú a potom príde výbuch. Sú tvrdohlavé. Ale zároveň sú obe šikovné, cieľavedomé, idú si za svojim a majú radi pekné veci. Obe nie sú až tak spoločenské. Myslím tým, že majú svoje kamarátky, ale nie je ich veľa a zábavu pokiaľ nie je dôvod nevyhľadávajú.

cerez
22. aug 2015

@anetkaadamko Súhlasím s tebou čo sa týka márnotratnosti. Nesedí to ani na jednu, obe vedia dobre kalkulovať s financiami, myslia na zadné vrátka.

lubinaxyz
22. aug 2015

Celkom zábavné čítanie, som lev, introvert, pragmatik, detailista, s vlastným názorom, cieľavedomá, ale keď ma niekto vytoči tak vtedy som lev! 🙂 žiaden luxus, milujem teplo a slnko, čím teplejšie tým lepšie, v zime hybernujem :D

zuju2
22. aug 2015

Ja som tiež levica a vôbec nie som rada stredobodom pozornosti, ani nie som vodcovský typ a už vúbec márnotratná, ale naopak som šetrná.

zita19
22. aug 2015

@lubinaxyz ty si cela ja 😉 Tiez som levica a okrem toho, ze milujem teplo maloco z tych charaktreristych co nejaki ludkovia vymyslaju na mna sedi. A poznam leva, ktory leto neznasa a zas kopu ludi zo zimnych znameni co leto miluju. Vsatky horoskopy su od zakladu blbost postavena na vode, ale je vcelku zabavne ich citat.

vroni
22. aug 2015

ja sa hlasim k levom z podskupiny, kde patri @lubinaxyz a @zita19 . Aj ked teda leto a teplo z duse nenavidim, teploty nad 25 stupnov povazujem za nezlucitelne so zivotom. Hybernujem od konca maja az do zaciatku septembra 😀 Asi som nejaka zimna odroda leva, lev arkticky by bol fajn...

babulla
22. aug 2015

Moja mamka je levica, vždy tvrdím, že vyrodená, nič z horskopov na ňu z leva nesedí. Je pracovitá, ústretová, milujúca skutočne zlatá žena s veľkým srdcom. Mám však nevestu, tak toto je tvrdý orech a typiská pohodlná levica, niekedy si myslím, že vynechali znamenie tvrdohlavá mulica 🙂. To čo je napísané v horoskope od katche @maminecka83 ako keby písali o nej...Snažím sa jej pomáhať so všetkých síl, ale nič jej nie je dobre, dokonca všetko robí napriek, aj ked tým veľakrat škodí dieťaťu so zámerom aby ublížila mne. Vypomáhame synovej rodinke s manželom okrem iného aj finančne, nakoľko pracuje len syn a ona nedostáva nič, kedže po škole nebola zamestnaná ale od nevesty slovo dakujem som nepočula.Ťažko predýchávam,ked oblečenie, ktoré babatku kupíme nikdy doteraz neobliekla, len odkladá bokom, ako keby sme mali mor. Je to uhundrané, vždy namosúrené žieňa,v jednom kuse jej niečo a niekto vždy vadí, so všetkým je nespokojná...niekedy si myslím, že je ešte stále v puberte aj ked má 20rokov. Syn ju obskakuje, splní jej čo jej vidí na očiach a ona sa po ňom v jednom kuse,,vozí", z pusy jej nevýjde žiadne milé a pekné slovo, dokonca ani pre to ich dvojmesačné bábo...presne ako je napísané v tom horoskope aj moja nevesta čaká, aby sa jej všetci poklonkovali...len dokedy to tak bude, hoci nás hviezdy osvietili a môžu niekedy za naše správanie, sme predsa len ľudia, ktorí ak chcú tak sa dokážu zmeniť...

celasapremenim
22. aug 2015

@babulla 🙂)))))))))))))))))) strasne cosi, jasne, mamicka levica je uzasna a nevesta je uplna svina🙂))) co by sme tak mohli aj cakat tu, urcite vy ste uplne super svokra
taka, aku si kazdy vysnival:D

babulla
22. aug 2015

@celasapremenim ...to som nenapísala a ani si to nemyslím, ...Len aby ste boli v obraze...Moja mama svoju nepoznala, umrela jej pri pôrode,nemal jej kto kto poháhať. Mne práve ona pomohla veľa, či už radami, ked boli deti malé alebo pomocou ked boli choré a mám pocit, že práve tým sa budovala medzi nami aj láska a úcta k rodičovi, k čomu boli vychovávané aj moje deti. A aká som svokra, to môžu povedať iba moje nevesty...Ak môžem, pmôžem, nikdy odomňa nepočuli slovo teraz nemôžem, nedá sa...a netýka sa to iba času....