Zemetrasenie na východe

9. okt 2023

Ahojte cítili ste otrasy keďže na východe bolo zmetrasenie no u nás v Poprade našťastie nič

mamkalentedkova
9. okt 2023

V Humennom sme cítili ...celkom silno..ukladala som malý,keď sa začala triasť celá posteľ .

ariannazara
9. okt 2023

@mamkalentedkova presne bolo to strasne. Ja som sa tak zľakla ze som nemohla ku sebe prísť

autor
9. okt 2023

Známa sa veľmi bojí vraj príde ešte silnejšie zemetrasenie no neviem či trochu nepreháňa ale hádam to bude v pohode

estellas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
estellas
9. okt 2023

V Bardejove bolo cítiť menej. Triasol sa luster.

estellas
9. okt 2023

Čítala som že v Stropkove bolo veľmi silné.

autor
9. okt 2023

@ariannazara
@estellas no našťastie u nás nič nezažila som ešte v živote zemetrasenie dúfam že to aj tak ostane

autor
9. okt 2023

Vraj odtrhlo aj výletnú loď na Domaši myslím

yelena159
9. okt 2023

Mám v dome zobudiť ľudí, ktorí spia?

kiks1992
9. okt 2023

V Košiciach som sa tiež trocha zľakla postel sa začala hýbať so mnou myslela so. Ze hlava sa mi točí alebo co... ale naši bývajú pri Domaši 2km a tam teda pocítili riadne dom popukal linka celá na zemi sú v pohotovosti všetci tam

nikpa
9. okt 2023

Známa nech nerobí paniku

autor
9. okt 2023

@nikpa 👍pošlem jej nech si prečíta lebo ani spať nebude od strachu

nikpa
9. okt 2023

A to je určite dôveryhodnejši zdroj ako volaky starosta z hornej dolnej napísal, že do polnoci môžeme čakat ešte ďalšie 2 otrasy 🙈

tanyag
9. okt 2023

V Trebišove to bolo dost hnusné. Mne sa ešte teraz točí hlava, gauč sa so mnou hýbal zo strany na stranu, lustre sa v každej izbe hýbali, obrazy mi popadali

mamkalentedkova
10. okt 2023

@ariannazara dvojročná ešte ráno ako prvé hovorila že sa s nami skoro posteľ prevrátila 🤣
To už trošku prehnala ,ale zľakli sme sa určite všetci

flimelka
10. okt 2023

Presne, sestra Trebisov - hned volala, velmi som sa o nu bala. Tiez som nespala, ale nakoniec to prezili v pohode oni aj dom. Nastastie. Ale je to hrozne, co som pocula/citala, tak niektorym to ozaj zdevastovalo pribytky. To bolo az take silne? 😢 Je to vobec mozne na SVK? To je uplne nemyslitelne, clovek uz ani doma nie je v bezpeci. 🙈

viestta
10. okt 2023

@flimelka zemetrasenia su u nas vzacne, ale aj pod Slovenskom su tektonicky aktivne zony
https://www.imeteo.sk/spravy/preco-doslo-k-zeme...