Zdá sa vám Britney Spears v poriadku?

26. dec 2022

Zdá sa Vám Britney v poriadku, keď neustále zverejňuje takéto videá a fotky, na ktorých je viac nahá ako oblecena? Nejde ani tak o to, že ukazuje svoje telo, ale mne to príde veľmi nevkusné, ten spôsob akým to robí.

klarissa25
26. dec 2022

A prečo ju sleduješ keď sa ti to nepáči? 🤦‍♀️🤦‍♀️ ľudia riešte seba nie druhých..

jaja20
26. dec 2022

Je smutné,ako dopadla...že už nevie zaujať ničím iným,len takýmito trápnymi fotkami...

autor
26. dec 2022

@klarissa25 práveže nesledujem, ale občas mi ju ponúkne Instagram, kliknem na to...

januska12323
26. dec 2022

Je dospelá a svojpravna (?). Môže robiť čo chce tak ako aj ty máš možnosť ju nesledovat. Ak je to proti pravidlám danej soc. siete stačí nahlásiť a oni si s tým poradia.

pribinak
26. dec 2022

O Britney je verejne zname že je to psychiatricky pacient. Má svoje problemy, ktoré sú zrejme už doživotne a tak to treba celé brať
Súdiť ju a pohoršovat sa nemá zmysel, teda ak si Ty pri zmysloch

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminkadeticiek
26. dec 2022

Britney Spears je psychiatricky pacient.Malo svoje opodstatnenie,ze ju mal v opatrovnictve otec a odkedy je opat "svojpravna" denne dokazuje preco to tak bolo.Ona je chudiatko vlastne.

liusa82
26. dec 2022

teraz som pozrela ten jej insta.Inak ani neviem čo je s ňou len ako pubertiačka som počúvala jej pesničky. Ale teda teraz fakt že chúda tie fotky tam.A tie srdiečka a kvetinky čo tam má aby jej nebolo vidieť to čo netreba.No koniec.Mne vyzerá ako pripitá alebo nadrogovaná? Ja som ani nevedela že je chúda takto mimo ani že má nejaké diagnozy.Myslela som že žije normálne

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. dec 2022

@nikto2234 netuším

petronellla87
26. dec 2022

@luscious presne... V ociach ma nieco take zvlastne.. Sialene

majlo1234
26. dec 2022

Proste chora zena s pristupom na internet.

malacibulka
26. dec 2022

Vacsinu zivota nemohla ani len prehovorit na cudzieho cloveka, jej telo, mysel, nic nebolo jej vlastne. Teraz sa konecne oslobodila od svojho otca ktory ju ovladal, takze to kompenzuje takymto sposobom. Ona svoje telo nevnima ako ostatni. Nechvalim ju za to, nemyslim si ze to je zdrave, ale rozumiem jej dovodom.

7miriam77
27. dec 2022

No bohužiaľ takýchto je viac. Ja som zhrozena z Madonny, ako ano, vzdy bola vystredna...no zena v jej veku by sa uz mohla uvedomiť. Keď som videla tie jej zabery, hanbila som sa za ňu. Britney sa snazi upútať, no nevychadza jej to