Zázraky v živote

27. máj 2023

Aký najväčší zázrak ste si v živote vysnívali aj keď ste si mysleli že to ani nie je možné resp. že sa vám to nikdy nesplní ale tajne ste po tom naďalej túžili ? Získali ste to vlastným pričinením, tvrdou prácou alebo sa to stalo úplnou náhodou ? Potešila by ma momentálne nejaká inšpirácia, ďakujem 🙂

adka3321
27. máj 2023

ja som chcela ist na Novy Zeland, plan bol na dovolenku na cca 3 tyzdne. tak som si setrila a setrila (predsa to nie je za rohom). a nakoniec sa z toho vyklul 1 a pol rocny pobyt 🙂

bylinka25
27. máj 2023

Stretávam sa každý deň so zázrakom života v podobe malých bábätiek, ktoré mamičky vozia v kočíkoch.

mjk40
27. máj 2023

Neviem, ak za zázrak nebudeme považovať život a zdravie. Potom sa mi občas stáva, že ak niečo veľmi chcem a nakoniec to dosiahnem zistím, že to vlastne ani nepotrebujem.

silvike
27. máj 2023

Ze sme sa dostali na koncert Michaela Jacksona. To bola proste bomba. Najprv ze nic z toho a nakoniec nam postarka doniesla obalku a v nej dve vstupenky 🙂 ( pre mna a pre segru). Kamoske v BA sa ich predsa len podarilo nejako zohnat a poslat postou na vychod. Najlepsie, ze my sme este ani tu obalku nemali ale uz sme si boli na stanici rano kupit listky do Prahy v ten den na nocak 😃 A...vyslo to, vstupenky prisli a my sme vecer cestovali 🙂 🙂 Proste bola to parada.

silvike
27. máj 2023

Ale ja mam viac takych zaujimavych zazrakov 🙂 Viera a tuzba je silna vec ;)