Zaznamenávate chvíle vašich deti?

18. júl 2023

Ahojte maminky 👋 zaujímalo by ma, či tiež zaznamenávate chvíle vašich ratolestí, tak ako my 🙂 podľa mňa je to milé a o pár rokov, keď si to spoločne budeme čítať, tak sa možno aj zasmejeme a poplačeme od dojatia 🙂

lamonita
18. júl 2023

Ahoj, my to nemáme, považujem to za gýč☹️☹️ robím ale fotoknihy

zuzi0911
18. júl 2023

Syn dostal od krstnej a veru mne sa to veľmi páči ...musím sa,ale postupne k tomu dostať ,lebo pozabudam 😅

beata_k
18. júl 2023

Od narodenia maju vlastne maily, kde im pisem, posielam fotky a videa.

autor
18. júl 2023

@lamonita my máme fotoalbum, ktorý je venovaný našej dcérke (máme zatiaľ iba ju). Ale fotokniha veru nie je zlý nápad 🙂

autor
18. júl 2023

@zuzi0911 ja tiež zabúdam, ale keď sa k tomu konečne dostanem, tak potom by som toho toľko napísala, že by mi nestačili ani tri takéto knihy 😂

autor
18. júl 2023

@beata_k taktiež zaujímavé 🙂

lucia13022023
18. júl 2023

Za mňa to bol tiež také o ničom, ale asi to bolo tým ze ma žiadna kniha neoslovila.. Až na jednu, z lasky sa zrodilo.. Je tam príbeh nás, akože rodičov, rodokmeň, a ta kniha je topka. Takže už v tehotenstve som začala synovi písať ☺️

cyberk
18. júl 2023

Ano 🙂 aj moja mamka to tak robila, rada si tu knizku citam s nou, taku istu som zohnala aj dcerke a zapisujem, ked je cas, usmevne momenty 🙂

kris_tin257
18. júl 2023

Pri synovi som skončila asi pri treťom mesiaci a za 4 roky som to ani raz nepozrela, pri dcére som ani nezačala 😀

noemi155
18. júl 2023

Podľa mna je to krásna spomienka
Dcéra má 3 roky a teraz si ju pozerá a to ju ešte nemá vôbec dokončenú,proste nemám na to čas,čo má veľmi mrzí,Alw strašne rada to Kuka a rozpráva si k tomu
Je to krásne ju počúvať😍
A fotokniha je topka
Tu robím tiež vždy cely rok jej rok života tam zhrniem a každého štvrťroka píšem aká bola čo vedela a tak

ivangeline
18. júl 2023

Mam 4 knihy a 4 deti. ;D Treba podoplnat nejake infa ale pride mi to ako pekna spomienka. 🙂

nika501
18. júl 2023

Áno, obidve moje deti majú svoju knižku ☺️ mne sa to páči...aj moja mama mi písala a veru, veľmi rada si ju občas prelistujem ☺️

titla
18. júl 2023

Ja som podobnu knihu pre syna dostala, ale bola z mojho pohladu divne strukturovana, obsahovala otazky na konkretne veci, ktore sa mi zdali nelogicke, pre mna neprirodzene, rak som vyplnila len par stran.
Ale robim fotoknihy a vzdy robim v 3 kopiach a mam rovno darcek pre starych rodicov.

zorkahorka
18. júl 2023

Ano, obaja synovia maju a pisem im popritom ich pribeh - co vsetko zazili, vyviedli, robili, ako rastli - cca kazde 4 mesiace. Dam im to, ked budi velki 🙂