Závislosť na e-shopoch

ulicnik92
7. júl 2022

Ahojte, poraďte mi, ako sa zbaviť závislosti na nakupovaní na Zalando, AboutYou, H&M a podobných :D v podstate si tam ani nič nekupujem, len to aj 10x do dňa kliknem a skrollujem :D :D nový Instagram pre mňa.

ms_green
7. júl 2022

Tak.. Vôbec to nepozerať ale to ti asi moc nepomôže. :D Ja keď som chcela prestať nakupovať oblečenie a kozmetiku, ktorú som reálne nepotrebovala pomohlo mi dať unfollow na instagramové účty aby som to proste nemala na očiach. Nič lepšie ti neporadím. :D

lejusinka
7. júl 2022

Pozri sa ako, kto a v akych podmienkach sije to oblecenie a bude ti dost na grc z tych obchodov 🙂 mne to pomohlo

anjelicek26
7. júl 2022

@lejusinka tak zrovna zalando ma neskutocnu zmes roznych znaciek, je to uz na uvazeni kazdeho, co si vyberie...

No ale k autorke vies co ja to neriesim... klikam zalando lounge, limango, boozlet, jollyroom a im podobne priebezne ked je chut a cas, viem, co chyba a pockam si na nejaku akciu na tie veci, teraz som detom brala nove sportove oblecenie za 1/3 ceny ako stoji normalne, deti mi sportuju xy hodin v tyzdni, deru a nicia takze spotrebny tovar... nevidim dovod si nerozkliknut pripravovane akcie a nevyuzit to... ok 10x do dna asi nie 😂

charlottha
8. júl 2022

@ulicnik92 tak pokial na tych eshopoch neutracas velke mnozstvo penazi, myslim si, ze je to uplne v poriadku. 😅 ked tak vypni wifi a nejak sa prinut neotvarat tie stranky. 😉