Zaujímate sa o symboly a energie?

julka828
5. feb 2023

Zaujimaju vas take veci ? Napriklad mandala co znamena co predstavuje. Alebo jing jang alebo neviem lapac snov. O co vsetko z takych veci podobnych sa zaujimate ? Co to pre vas znamena ?

mesiacikluna
5. feb 2023

@julka828 kryštáliky mám rada aj sigily si robím aj na instagrame sledujem jeden profil s takýmito vecami a ,,kúzlami,,

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taminka1986
5. feb 2023

@julka828 nemam cas sa venovat takymto veciam,som rada ze o 17tej dobehnem z prace,vyskusam dieta ci je pripravene do skoly,skontrolujem ulohy,urobim veceru,spracem co treba,dam si vanu a pekny den za nami,tesim sa na dalsi🫣

canany
5. feb 2023

@julka828 najviac sa mi paci, ze sa tejto diskusie zapojili zatial dievky s komentarmi, ktore nemaju nic podstatne k teme, to je take konikovske. Ach jaj
Ale k veci. Dcera mala problemy so spankom, v OC je jeden stanok s kamenmi, tak pod stromcek dostala nejake co mi poradila pani a poslednu dobu badam, ze uz nebuntosi v noci tolko, nechodi pred spanik aj 3x na wc. Ja som asi viac "znecistena" mne uz na kvalitny bezsenny spanok nic nepomoze, asi len smrt alebo dalsia narkoza.
Lapac snov som hladala na nete, ze si nejaky vyrobime, ale nenasla som taku supravu.

julka828
autor
5. feb 2023

@ninka297 neviem len ma to tak zaujima co kto pozna kto comu veri atd

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julka828
autor
5. feb 2023

@canany takze si myslis ze jej mohli dopomoct tie kamene ? A ake to boli vies ?

mesiacikluna
5. feb 2023

@canany tiež pravda 😂 totálne od témy, tak ked čítam a chcem sa vyjadriť tak k téme

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krkavcia_mater
5. feb 2023

@julka828 Neverim takym veciam. Verím Bohu.. všetko čo potrebujem riešiť riešim s Ním.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
canany
5. feb 2023

@julka828 krystal a ametyst doporucila. Ja som nasla, ze by mal aj ruzenin pomoct. Ono sa niekde pise, ze mas vyberat podla pocitu, aky mas z kamena. Ja som si vybrala aj hematit a tigrie oko. Len ja som to brala skor z tej stranky, ze sa mi pacili, nic som si extra o nich nestudovala. Len taku hrubu predstavu mam o nich.
Ale tak dcera ma 6 rokov. Ja som jej povedala, ze jej pomozu na spanok, zazenu zle sny. Je to urcity druh sugescie, necita internet, nie je este "zaspinena" informaciami, veri tomu co sa povie, takze si to mohla aj vsugerovat. Pre mna je podstatne, ze lepsie spava, ci vdaka kamenom alebo nie, mi je uplne fuk.

canany
5. feb 2023

@fauko aj cirkev a nabozenstvo je druh okultizmu a fanatizmu. Otazka bola polozena inak, neviem preco ovecky maju stale potrebu do takychto diskusii zatahovat stale boha a ich nabozenstvo. Otazka autorky bola polozena inak. Nesmerovala na katolicku ani evanjelicku vieru ...

liusa82
5. feb 2023

ja mám tiež rada kdejaké takéto kamienky,amulety aj lapače snov.Jeden biely mám aj v okne na záclone v spálni.A ak by to aj nemalo nijaký účinok tak to slúži aspoň ako pekná dekorácia či už doma alebo vo forme náhrdelníka,náramku alebo náušníc.A kamienky nosím tiež tie som si vyberala hlavne podla znamenia

mesiacikluna
5. feb 2023

@ninka297 ja som nepísala o tebe ale dobre no

julka828
autor
5. feb 2023

@fauko a preco si sa tym najprv zaoberala 10 rokov a ako si nakoniec dosla k tomu ze je to zle ?

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
5. feb 2023

Mám nad posteľou lapač snov, vnímam to ako peknú dekoráciu. Zlé sny mávam asi v takej miere ako pred ním.

bimbambom
5. feb 2023

@mesiacikluna napíšeš mi prosím názov toho profilu ? 🙂 Dik ❤️

mesiacikluna
5. feb 2023

@bimbambom je tam kopec pekných vecí, beriem to ako motiváciu ❤

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bimbambom
5. feb 2023

@mesiacikluna zaujímavý je Avalom magic , len to je trošku viac už 🙂

mesiacikluna
5. feb 2023

@bimbambom aj avalon sledujem 🙂

h2
5. feb 2023

@julka828 Nezaujímam sa o to. Ale keď ty áno, tak by si pre začiatok mohla vedieť, že to nie je jing jang, ale jin jang.

teleskop
5. feb 2023

@taminka1986 kto si ako ustelie tak spi

322sima123
5. feb 2023

@julka828 okultizmus čo vrhá duše do zatratenia a pod moc zlých duchov

canany
Autor odpoveď zmazal
Zobraz