Zaujíma niektorú z vás tarot, veštenie a biela mágia?

kalista32
10. okt 2012

Zdravým vás dámy ja sa učím výklad kariet a chcela by som sa naučiť bielu mágiu . Rada sa poradím a poučím 😉 😉 😉 🙂.

kalista32
autor
10. okt 2012

no neva asi sa tu nenachádza žiadna novodobá čarodejnica 😀 😀 😀 .

mini2peto
10. okt 2012

@kalista32 no nasiel som to nakoniec 😀 ale na tieto veci moc neverim

kalista32
autor
10. okt 2012

@mini2peto práve som ti poslala navigáciu . aha ty tomu neveríš ? neva a si veriaci ?

katren
10. okt 2012

@kalista32 a preco si to dala do temy "Ideme na to" ???? ked sa to tyka otehotnenia????mala si to dat do Volnej diskusie...takto to mas proti pravidlam a budes mat stopnutu diskusiu

mini2peto
10. okt 2012

to hej preco??? ale karty ti nieco vyvestia a ked chces znova to iste tak ti ukazu nieco ine zase 😀

kalista32
autor
10. okt 2012

@mini2peto práve som ti poslala navigáciu . aha ty tomu neveríš ? neva a si veriaci ?
@katren a tak dik za upozornenie to som nevedele lebo som tu nová a mňa zaujíma aj tarot ,ale trápi ma aj snaha otehotnieť 😒 😒 😒 a čo teraz moja ☹ ☹ .

zuzik311
10. okt 2012

ahojte aj ja sa zaujímam

zuzik311
10. okt 2012

@kalista32 založ novú vo voľnej téme a daj link

kalista32
autor
10. okt 2012

@mini2peto tak otom diskutovať nebudeme, ale staraš sa oteti sám ?

kalista32
autor
10. okt 2012

@zuzik311 OK môžež ma usmerniť ako prosím 🙂

mini2peto
10. okt 2012

oki ved kazdy musi v nieco verit. mam chlapca z prveho vztahu a o toho sa staram ma uz 10 na druhe platim vyzivne

katren
10. okt 2012

@zuzik311
@kalista32 nie zalozit dalsiu 🙄 ....napis adminovi, nech ti ju tam prehodi...... 😉

zuzik311
10. okt 2012

@katren no som pochopila že novú 🙂

andrejka1983
10. okt 2012

😀 😀 celá diskusia nemá chybu 😅 😝 😀 hmmm......

emily_666
10. okt 2012

o čom???

erikakertesova
11. okt 2012

ano zaujma verim tomu

martuska75
14. okt 2012

tak netreba to brať nejako smrtelne vážne 😉 ale tiež trochu veštím z kariet - tak rekreačne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Len som nepostrehla zmysel tejto diskusnej témy

kalista32
autor
24. okt 2012

Je tu niekto , 🙂 🙂 🙂

lujza123
2. nov 2012

@kalista32 hej karty pouzivam uz niekolko rokov. Nie vzdy ukazuju buducnost, vobec to nieje tak ako si mysli vela ludi ze vylozim karty a hned zistim kolko deti budem mat a ako sa mi bude darit do konca zivota. Blbost. Karty su len cesta k nasemu podvedomiu, objasnia nam veci ktore uz davno tusime len ich nevieme pomenovat.
Ano su vzacne okamihy ked nam odhalia buducnost a ano su urcity ludia ktory maju dar tu buducnost trochu vidiet

kalista32
autor
2. nov 2012

@lujza123 ahojko ja sa snažím vykladať crowliho tarot a sedmové karty si vykladám podľa mojich symbolov ,ktoré som v sebe objavila asi z minulého života ale súhlasím s tebou niekedy je výklad veľmi jasný inokedy mám taký chaos že až ..... 😖 😖 😖. A aký bol helovyn zalietala si si 😀 😀 😀 😉 .

lujza123
2. nov 2012

@kalista32 crowley tarot mam aj ja, aj ho pouzivam..mam aj ine co som dostala ale tento jediny pouzivam, nejako mi je blizky...inac odporucam zohnat si origos vyklad ku kartam od crowleyho vola sa to kniha thotova ..je to trosku zlozitejsie, vysvetluje tam hlavne symboly a je to menej vseobecne takze zaciatocnikovy to na prvy pohlad moc nepomoze....ale velmi pekne objasnuje vyznam jednotlivych kariet..ja som si ju stiahla kdesi na nete lebo tlacena verzia je strasne tazko zohnatelna a draha jak cert
hej chaos vznika..hlavne ked nejako blbo sformulujes otazku alebo sa na tu istu vec pytas xxx krat (comu sa po pravde da len tazko vyhnut ze, proste cloveka to laka hlavne ked si vytiahne nieco nelichotive a nechce si to priznat tak pokusa znova a znova)

lujza123
2. nov 2012

@kalista32 heloovinnn som si zalietala akurat tak po cintorine zapalit sviecky

kalista32
autor
2. nov 2012

@lujza123 😀 😀 😀 no ja si tiež nenechám ujsť tu príležitosť dneska si večer zalietam .a moju polovičku berem zo sebou nech vidí jaka som bosorka 😀 😀 😀 😉 😉 😉.

kalista32
autor
2. nov 2012

@lujza123 ja keď si vykladám tarot po sebe tu istú otázku 3 krát ukážu sa mi iné karty ale význam je ten istý alebo podobný teraz sa mi ukazuje dookola splodenie bábetka 🙂 🙂 🙂 .

lujza123
2. nov 2012

@kalista32 mozne to je...minimalne to urcite ukazuje tvoju tuzbu...alebo babetko na ceste..ja som presvedcena ze dusicky deti akokeby poletovali okolo buducej mami par mesiacou pred vznikom...ja som mala pocit ze som tehotna par mesiacov pred tym ako som otehotnela...pritom som s nikym nespala takze som nemala byt ani ako ale vkuse sa mi zdalo ze som v tom 🙂

kalista32
autor
2. nov 2012

@lujza123 no teraz si trafila klinček po hlavičke s partnerom sa pokúšame o babo 5 rokov chystám sa na IUI alebo IVF 🙂 🙂 🙂

barcelona94901
31. dec 2012

Jozef Bukai máte skusenosť?

perletka
23. feb 2013

aj ja sa pridávam, ja mám Rohrig 🙂

olejka
28. feb 2013

@kalista32 preco by jedna mudra zena..co verim ze zdravim napisala s tvrdkou len omylom chcela zahodit svoju slobodu takou hlupostou ako je magia...

je to jedno ci je biela alebo cierna ...je to zlo a oberie Ta to o slobodu...je to dobrovolne si priputanie okov na ruky a olovenu gulu s retazou si dobrovolne davas na nohu ak si s tymto zacinas...
jaj aha spominam si este ....

zeby z nevedomosti...aj ja som bola taka hlupa a potom som musela vyhladat sluzbu exorcizmu....

https://www.youtube.com/watch?v=ozTntkoz4UE


😖
@lujza123 crawley znamy satanista...
vela ludi nevie.....................................................................................Boze pomoz nam....

http://www.kristus.sk/okultizmus/

lujza123
28. feb 2013

@olejka dam ti priklad bielej magie....zapalis sviecku a modlis sa, za niekoho komu chces pomoct. Sila tej myslienky sa dokaze zhmotnit a naozaj niekomu pomoct.......neverim ze ked sa niekomu snazis pomoct je to zle

K tomu tvojmu odkazu. Takze vestenie je posobenie zleho ducha?. To potom ked ma niekdo vestecky sen, silnu intuiciu, liecitelske schopnosti tak je akoze posadnuty diablom? Potom Jezis bol akoze co? Tiez posadnuty? A vies ze vela liecitelov a vestcov su silno veriaci a pri svojej praci sa modlia, komunikuju s anjelmi.....ci aj to je diabolske?

A to tvrdi kto? Organizacia ktora ma za sebou temnu minulost plnu vrazd, zdierania chudobnych ludi, detskych kriziackych vyprav a umucenia tisicov ludi, hlavne zien? Organizacia ktora aj v dnesnej dobe uspesne taji a kryje pedofilov a uchylakov vo vlastnych radach, zneuziva vieru ludi v boha na svoje vlastne politicke ciele