Zasekla sa vám sim karta v mobile?

millenium
7. aug 2016

stalo sa Vám to že sa Vám sekla Sim karta v mobile? prosto nejde mi ju vybrat: 😲

dominika6
7. aug 2016

@millenium
Pinzetou

millenium
autor
7. aug 2016

no to kebyze je stary mobil da sa to ale v tomto celkom novom je seknuty v porte/v tom supliku co sa zaklada sim karta do mobilu/ ☹

seahorse27
7. aug 2016

Mne sa to stalo. Zasekla sa mi v IPhone tak, ze sa mi zlomil ten suflicek, v ktorom sa simka zasuva zboku do telefonu. Ostala vnutri aj s ulomkami suflika. Ja som s tym bola normalne v servise, na pockanie mi to chlapik vybral - otvoril mobil a vybral to pinzetou.

millenium
autor
7. aug 2016

@seahorse27 dakujem krasne za odpoved..som rada ze nie som sama komu sa toto stalo..len ked mi otvoria mobil v servise uz mi nebude platiť zaucna doba 2roky a to mobil včera kúpený 😢 ach jaaj

seahorse27
7. aug 2016

@millenium Ano, na to ma hned upozornili. Ked som sa pytala v Telekome (odtial mam mobil), tak mi bolo povedane, ze mi to na pockanie na pobocke neurobia, ze to poslu do servisu a ani mi neskopiruju udaje zo simky. Cize nejaku dobu (mozno aj mesiac) by som bola bez simky, co neprichadzalo do uvahy. Ja som zvolila tuto moznost - isla som do iného servisu, ale mne uz v oktobri bude koncit zaruka, takze az tak ma to netrapi a uz mam aj tak iny telefon, ten "problemovy" momentalne nepouzivam. Mne islo hlavne o tu simku, aby som ju mohla prehodit do nového telefonu. No, mozes to urobit normalne ako reklamaciu v predajni, ale rataj s tym, ze simku nejaky cas nebudes mat k dispozicii. Ak tam bude nejaky normalny zamestnanec, tak ti bude vediet skopirovat udaje podla mna aj z tej zaseknutej, ak ti mobil funguje. Mne normalne fungoval.

millenium
autor
7. aug 2016

@seahorse27 dakujem moc za odpoved no uvidim co mi zajtra povedia

millenium
autor
7. aug 2016

@seahorse27 a este prepac opytam sa ta -to do toho Telecomu si dosla uz so zlomeným tym suflickom? alebo si len prisla s mobilom ze ti nejde von sim karta ?

seahorse27
7. aug 2016

@millenium Ja som tam len volala a povedala som im, co je vo veci. Keby som som tam isla osobne, tak urcite s telefonom a so zvyskom suflika, ktory mi ostal v ruke, ked som sa snazila vybrat simku. Mne sa to stalo, ked som ju vyberala von.

millenium
autor
7. aug 2016

@seahorse27 dakujem moooc za odpoved, no dufam ze sa na toto zaruka bude vztahovat-mne zase o simku nejde ale ktovie co povedia v predajni 😲

seahorse27
7. aug 2016

@millenium zelam vela stastia, nech je to rychlo a nech nemusis nic platit 😉