Záruka na plechovke

18. mar 2024

Baby ahojte. Ja som úplný nealkoholik. Kolegyňa mi darovala takúto plechovecku vínka frizzante. Samozrejme som guglila ale toto je prosím dátum plnenia? Či spotreby? Je to šumivé vínko. Ale predpokladám že dátum plnenia? Naozaj sa nevyznám ďakujem vopred.

autor
18. mar 2024
januska12323
18. mar 2024

Minimálna trvanlivosť do. Máš to napísané aj na plechovke pri zložení.

autor
18. mar 2024

@januska12323 ďakujem ďakujem takze toto je po záruke?

muchotrafka298
18. mar 2024

Ano, je po zaruke. Je to datum spotreby. Mozes jej teda pekne podakovat a vratit.

pimpa12
18. mar 2024

Áno je to po záruke

autor
18. mar 2024

🤣🤣🤣🤣🤣 ona má chce zabiť . Ďakujem dámy moc krásne

h2
18. mar 2024

Prečo by ťa chcela zabiť??? Chcela na tebe len ušetriť, zjavne to nekúpila, ale sama od niekoho dostala. Keď si nealkoholik, tak to asi piť nebudeš, ale osobne si myslím, že tomu vôbec nič nebude.

autor
18. mar 2024

@h2 nie nie ja srandujem. Už som jej volala boli sme na nákupe spolu v Tescu, ona si to pravidelne kupuje 🙂. A jednu mi darovala. Čuduj sa svete naozaj jej tri kusy majú tiež rovnaký dátum spotreby. Ani by mi nenapadlo. A máš pravdu, len som chcela vecer okostovat k telke. Ale už ma prešla chuť 😀

muchotrafka298
18. mar 2024

Ale to zas nie, ze by si umrela z toho....Len jednoducho to uz nebude take, ako by to malo byt. Nemusi tomu byt nic a moze to byt ako mocovka. Ja vzdy ked niekomu idem nieco darovat, tak pozriem vsetky zaruky, ci su to potraviny, alkohol alebo kozmetika.

magic08
18. mar 2024

ja si myslim, ze tomu nebude absolutne nic, je to alkohol a vino predsa nevie, ze je dnes marec 2024

stanulienkat
18. mar 2024

Kludne vypi. Nic tomu nebude. Ono je to nadmieru hnusne aj cerstve.😁

muchotrafka298
18. mar 2024

Ja som raz nasla doma sumive vino par tyzdnov pred koncom zaruky. Bolo uz pokazene, cele zakalene a pri otvoreni smrdelo.Cize ak toto je v poriadku, ked otvoris, tak kludne vypi.

januska12323
18. mar 2024

Minimálna trvanlivosť znamená, že dovtedy si zachová kvalitu, nie že to potom už nemôžeš piť. Otvor a uvidíš. Podľa mňa tomu nič nebude, je to uzavretá plechovka.

ekira1
19. mar 2024

Fakt je na obale uvedený dátum minimálnej spotreby? Pretože alkohol nad 10% nemáva uvedenú spotrebu a frizzante ak sa nemýlim má 12% alkoholu.