Záručný list + pokladničný doklad

petulka00013
21. mar 2014

Ahojte ľudia mám otázku keď si reklamujete v T-mobile telefón vzali vám záručný list aj s pripnutým pokladničným dokladom alebo vám ten pokladničný doklad dali?

danielahamar
21. mar 2014

môžeš žiadať, nech si prefotia pokladničný doklad, ale kedže dostávaš papier o reklamácii, je ti teoreticky doklad na nič

petulka00013
autor
21. mar 2014

ale mne sa zdá že ona ho nechala na záručnom liste pripnutý a teraz mám takú situáciu, že telefón mi neopravia lebo sa nedá tak mi stornujú zmlúvu s tým, že mám nárok na nový ale všetko ostatné od tamtoho mobilu musím vrátiť a ona mi ten bloček poslala preč ale viete ako to je oni budú tvrdiť svoje a ja svoje tak neviem ako to vyriešim no uvidíme

ivett1
24. mar 2014

@petulka00013 tak...už len tá komunikácia s firmou svedčí o tom, že si predložila všetky doklady-vrátane pokladničného bloku, keď ti teraz navrhli to riešenie, aké ti navrhli ...inak by ti predsa nič neuznali ... ohraď sa, že ty si všetko predložila a na základe toho ti vybavovali žiadosť a nevrátili ti doklady späť...a že môžeš na nich podať sťažnosť... (neviem síce, či to zaberie, ale...skúsiť môžeš...)...
PS: nemáš doklad o reklamácii?...