Zamrznutý mobil

emmli
29. júl 2024

Ahojte mám iphone SE 2020 mám ho skoro 4 roky a už nejakú dobu sa trochu seká alebo keď otvorím apku dlho sa načítava alebo vôbec nejde ťa appka otvoriť alebo keď mažem nejaké fotky nejdu vymazať a vtedy musím mobil resetovať, nanovo mu aj farby blbnu napr. baterka je fialová. Ale teraz k veci predtyždnom som ho musela zase resetovať a keď sa zapol tak mu nešla obrazovka najprv sme si mysleli že sa pokazila obrazovka ale potom ma napadlo že keď sekál mohol sa zaseknut a môže byť len seknuty tak som ho nechala vybiť a nabit a fungoval taktiež medzitym som hľadala spôsob ako ho resetnut bez klikania na obrazovku
prešiel týžden a stalo sa to zase vo štvrtok a až dnes sa konečne vybil. Na nete nič nieje a keď som ho skúšala resetovať bez toho aby som klikala na obrazovku tak nič z toho nešlo čo nechápem nemáte s tým niekto skúsenosti?

egonsk
29. júl 2024

@emmli je pokazeny. Smer servis, tam ti ho opravia, alebo pozehnaju jeho odpocinku v pokoji.

raztovsetkozmizne
29. júl 2024

Vidím to skôr že ti odišiel úplne. Keď tak kúp z bazáru se 2022 a cenovo to bude možno rovnako ako oprava tvojho se 2020

ivka225
29. júl 2024

Smola ... na iPhone je to dosť málo, 4 roky ... ja mám iPhone 8Plus už 6 rokov bez najmenších problémov. Snáď s ďalším budeš mať viac šťastia.

yelena159
29. júl 2024

iPhony sú overrated.

emmli
autor
29. júl 2024

@ivka225 no áno dosť málo rokov, predtým som mala iphone 6s kebyže mi toľko nepadal o zem tak je úplne v dobrom stave a ani neseká, a teraz som ten mobil zapla a má úplne pokazene farby všetko je farebné