Založenie Pay Pal účtu

jezibosorka
25. máj 2012

..ako to funguje, ked po mne kupujuci chce pay pal ucet, ako teraz pozeram na registraciu, a chcu tam cislo karty a niake cislo uctu, ako mi posle peniaze na ucet, ked vie iba moje cislo karty? velmi sa v tom nevyznam,,, dakujem

lauritka
25. máj 2012

@jezibosorka ahoj, staci ked ADD- pridas svoju kreditku, je to bezpecna stranka, nemusis sa bat.
hlavne, nech je platna karta a musi mat vzadu trojmiestny kod.
ucet nemusis dobijat, staci, ze mas peniaze na ucte, paypal si uz stiahne z uctu sam, aj to prepocita podla kurzu, ak platis napriklad v dolaroch.

anjelicek26
25. máj 2012

@jezibosorka - paypal tahaju cez kreditku alebo tahaju cez ucet. Ja zaplatim a spätne mi to stiahnu z uctu o 1-2 dni...drahy ma paypal cez kreditku, tak mu to dojde spolu s tym.

lauritka
25. máj 2012

no potrebuju bud tvoj uet, alebo kreditku k tomu uctu. toje cele.
staci pridat kartu, ucet nemusis.

najdi si tam add cc card.

jezibosorka
autor
25. máj 2012

@lauritka
@anjelicek26
@lauritka a ked mam iba debetnu kartu?

ivka225
25. máj 2012

@jezisbosorka Požiadaj v banke o vydanie kreditnej, zíde sa ti nielen na PayPal.

lauritka
25. máj 2012

@jezibosorka ak nemas taku, ktorou sa da platit cez internet.
tak potom musis ADD bank account.

anjelicek26
25. máj 2012

@lauritka - len to do akreditacie trva aj 10dni, ak nieco kupila, bude mat problem

lauritka
25. máj 2012

@anjelicek26 aha, ano tak to je mozne, oni tusim overuju ucet ze ?

anjelicek26
25. máj 2012

@lauritka - ano poslu ti dve sumy, nejake centy a ty tu hodnotu musis zadat a az tym je tvoj ucet uznany.

lauritka
25. máj 2012

@anjelicek26 aha, no ja som zadavala len kreditku, to islo rychlo 😉

jezibosorka
autor
25. máj 2012

@ivka225 juj, ja take nelubim, j som spokojna s tym co si na dam ja, alebo moj manzelik 😀

mam na bazosi neake veci a ozval sa mi neaky anglicky hovoriaci clovek a chce platit cez pay pal, ako v ked som bola v anglicku, tak som platila na ebay, ale nepredavala som, teraz to mam opacne ,,, alle teraz mam iny ucet, takze stary ucet je mi nanic, a navyse si uz ani nepametam co so to tam mala....
@lauritka
@anjelicek26

ruthke
25. máj 2012

Ked si mala ucet, stale ho mas, prihlasujes sa e-mailom a heslom, ak si nepamatas heslo, tak staci mail a heslo si nastavis nove.
Na to, aby niekto platil cez Pay Pal Tebe mu staci vediet Tvoj e-mail. (Nedavno som tak platila na sashe.sk)

jezibosorka
autor
25. máj 2012

@ruthke no, lenze ja mam teraz inu banku, a mas obycajnu kartu? ci kreditku,,, no aj tak, ked schvlenie, alebo overenie karty trva 10 dni, no neviem, som mu napisala, ze nemam, pay pal, uvidim co mi odpise....

ruthke
25. máj 2012

aha, ked mas iny ucet to neviem. Ja mam kreditku.

poisonblu
25. máj 2012

@jezibosorka no len aby ten clovek, co ma zaujem o tie veci z bazosa nebol podvodnik...skopni sem text tej poziadavky od neho..lebo taketo veci zavanaju podvodom...ved uz len si predstav, aka je pravdepodobnost, ze nejaky cudzinec pride na bazos a este aj rozumie slovencine :D

lauritka
25. máj 2012

@poisonblu ma pravdu. pozor na to ;)

a co predavas na bazos?? nie nahodou nabytok ??? 😝

ja som pred voma mesiacmi predavala gaucovku, tiez mi napisal nejaky anglican a potom vytiahol na mna historku, ze musim poslat peniaze cez western union prepravnej spolocnosti, lebo on nie je na SK, ze vsetko vybavi blah blah.

normalne si akoze skopiroval pay pal email.. ale pri troche pozornosti som zistila, ze je to podvod ;) bot topodobny email. dal tam aj obrazky..
ze paypal drzi peniaze a keduhradim prepravnej spolocnosti, paypal posle.
co bola uplna somarina.

skusal to viackrat idiot, potom som mu pisala , ze si si mysli, ze vsetci ludia na Sk su stupid. 😝
@jezibosorka

poisonblu
25. máj 2012

@lauritka ja som to mala so sperkami, ked som este predavala..tiez, ze ma zaujem o sperky, ako darcek dcere, ktora je v afrike a ona jej to chce poslat...to je jasne, ze take veci su podvod, to ani nerozmyslam, hned mazem

lauritka
25. máj 2012

I have just complete the payment now through my account and i have added extra charges of 150 for the shipment fee for my shipping agent and i believe that the Paypal will have send you the confirmation for my payment receipt confirmed with them to your paypal email address (kleinemaus54@gmail.com) Inbox or Spam, i will want want you to make sure you send the shipping agent the money for the pick of the item, so that they can schedule a time and come for the pick-up, cos that was how the last seller that i bought from as well was picked up by my shipping agent and was well safe.

Here is the shipping agent information for the money to be send through Western union..

Name: Melissa Scott
City: Wrightsville
State: Pennsylvania
Country: Usa
Zip Code: 17368

I wait to hear from you soonest ok....

tak som mu napisala, ze urobil pekny pokus 😀

lili_mia
25. máj 2012

@lauritka keby toľko energie vložil do toho, aby si založil vlastný biznis ako prehovárať ľudí a vymýšľať takéto zákernosti 🙄 🙄 🙄

no ked sa 20ročný chalan snaží vybaviť si invalidný dôchodok a pritom by v práci zarobil viac .. tak sa ani nedá čudovať

lauritka
25. máj 2012

vymyslel aj falosny email od paypal : Service@paypal-intls.com® 😉

toto je pravy : service@intl.paypal.com

fakt si mysli, ze tu na Sk vsetci zerieme travu 😝

lauritka
25. máj 2012

@lili_mia presne tak.. predstav si, ze to zopakoval este asi dvakjrat z inych emailov., ale vzdy poslal najprv akoze po slovensky, ci je ITEm este aktualny .. uplne priehladny podvodnik.

lucinocka
25. máj 2012

@lauritka hmmm napisem ti IP

jezibosorka
autor
25. máj 2012

@lauritka obrazy vysivane, tam mam 3, a pytala som sa ho, aj odkial je, ale neodpisal mi, iba to, ze posle po to kuriera, a ze chce moj pp meno aj pp email a sumu ktoru chcem, ale napisal,ze chce 2 obrazy, ale nanapisal ktore, neviem no, pytala som sa ho, ze ako sa dostal na bazos, to tiez nekomentoval, tak cakam,co napise, som mu napisla, ze pp nemam, iba bezny ucet,,, a cakam 😀

lauritka
25. máj 2012

aha, este ako sa mi to snazil vysvetlit, ked som mu napisala, ze co s tym ma western union a preco mam posielat ja peniaze pre shiping agent🙂

@jezibosorka

Yes my friend i am on a contract work here in usa and i will be staying here for a long time so my shipping agent are coming from here and i am sure the shipping agent has contacted you right?? have you hear from the shipping agent cos i have make arrangement with them and they are waiting for the fee and they will come for the pick.

I have already transfer the money from my paypal account and it has been deducted from my account and i am sure that you must have receive the confirmation receipt of my payment from paypal..

PayPal notified me and told me the money has been deducted from my account but it is in pending with them,they would be holding the funds and it will not be credited into your account because of the excess fund payments of 150 for the shipping agent,which i have already added to your payment for the pick-up and delivery by my shipping agent..

So go to western union office and complete the agent fee send to them and you email back the western union receipt to the paypal so they can verify it and they credit you, yes i know you will pay charges for sending the 150 by western union and i will add the charges fee to your payment.. make a action soon before western union close.

lauritka
25. máj 2012

predtym dosiel ten falosny email z paypal a akoze tiez z prepravnej firmy, ze pridu po gaucovku, ked poslem prachy 😀

lauritka
25. máj 2012

proste totalny bullshit. 😉

je strasne vela podvodnikov online a skusaju vsetko mozne.

takze si treba davat velky pozor. 🤐 🤐 🤐 🤐

lili_mia
25. máj 2012

@lauritka ááách aká to šalenota .. fakt keby toľko času venoval vypísaniu tlačiva o založenie živnosti 😀 😀 😀 skadiaľ teda by mala mať tá prepravna spoločnosť tvoj email, ked si im ani nenapísala?

čiže western union je všeobecne nespoľahlivá, alebo je to ťažšie vymáhateľné než z pay palu?

jezibosorka
autor
25. máj 2012

@lauritka heh, no a ake mal meno, ten moj pise steve mark a napisal mi sms na mobil s emailom, kde mu mam napisat,,

toto pisal mne:

Hello,
I just want to inform you that i want to buy the 2 and the address as been forward to my shipping company for the calculation of there fees and i'm sure they will get back to me. So about the payment i will like the payment to be made via paypal online secure payment . So i want you to get back to me with your verified PayPal Account Email Address And your full Name Please include your email address in your reply for effective contact,So that i can Deposit the funds now...

1.Your PayPal Full Name
2.Your Paypal E-mail address.
3.total price

asi sa zlepsil v anglictine :D aj ked o usa nic nespominal, no ktovie....

lauritka
25. máj 2012

@lili_mia western union je v pohode, akurat je to zlozitejsie posielanie penazi a maju vysoke poplatky.
stravis s tym vela casu.
paypal je na platenie najlepsi.

on si len proste povymyslal veci, ze paypal uvolni peniaze, ked poslen ja cez wester union najpr akoze prepravnej spolocnosti na ucet.,

ak niekto plati cez paypal, email o zaplateni online dojde do minuty na email.

paypal nema nic s nikym, tam su jasne pravidla. z uctu na ucet a basta.

ziadne zadrziavanie penazi a podobne blbosti.

zaplati sa online a paypal si to potom stiahne z uctu platitela.

lauritka
25. máj 2012

@jezibosorka no zavana mi to ale tiez dost zlou anglictinou ;:D ako ten moj.

tvoje meno nepotrebuje, staci mu email, ktory mas registrovany na email. to staci na poslanie penazi-.

idem kuk na meno, ale tusim pisal len nick name. 😉