Zálohované plechovky

20. feb 2022

Ahojte...prvýkrát som išla zaniesť tieto zálohované plechovky. Ako mám chápať tomuto? Že to musím minút iba v tej predajni, alebo,že by bolo odomna fajn to tam minuť, ale nemusím? 🤔
Vďaka za odpoveď 😀

dzulli1980
20. feb 2022

Však tam máš napísané, že "lístok uplatnite, prosím, iba v tejto predajni", či čomu nerozumieš?

matullienka
20. feb 2022

Pri platení treba dať predavačke v tej predajni kde si fľašku vrátila

autor
20. feb 2022

@dzulli1980 keby je tam napísané,že lístok je možné uplatniť iba v tejto predajní. Ok 😀
Takto to skôr vyznie, ako keby ma o to iba slušne žiadali, aby som to použila v tej predajni, a nie v inej 😀

autor
20. feb 2022

@matullienka no to bude problém 😀 šla som k bratovi, 50km od môjho bydliska, a cestou som mala Jednotu, tak som to tam pohadzala 🤦

martinkatinka
20. feb 2022

Je to to iste, co si napisala, ale so slovickom prosim. Jasne napisane, ze iba v tej predajni.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. feb 2022

@martinkatinka čiže v inej jednote nie,iba presne v tej.....hmmm 😀😀😀😀 tak to asi niekomu darujem, aj keď neviem komu no

mondolina
20. feb 2022

veď aj predtým, keď som vracala sklenené fľaše, tiež som to použila v tej istej predajni. logika.

autor
20. feb 2022

@mondolina neviem, nikdy som nekupovala nič v sklenených vratných fľašiach 🤷 hovorím,že je to pre mňa prvýkrát 😀

mondolina
20. feb 2022

tak budeš vedieť aj nabudúce....do 30 dní nestíhaš minút kupón ?

deti95060810
20. feb 2022

však vyskúšaj aj inde...podľa mňa len v tej predajni...

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
20. feb 2022

Ahoj, podľa mňa to pôjde iba v tej konkrétnej predajni a do 30 dní. Myslím dokonca, že všetky automaty tak fungujú, že jej v tej danej predajni môžeš tú zálohu aj minúť.

abbey1
20. feb 2022

Veď logicky, kde vrátim, tam dostanem lístok a tam ho miniem.

wokokoza
21. feb 2022

Podľa mňa je normálne to minúť tam, kde ich aj zanesiem. Ja robím tak, že odovzdám fľaše a plechovky, nakúpim a rovno lístok od vrátenia využijem.