Zákaznícke karty

hettinka
26. dec 2016

Ktoré zákaznícke karty máte a máte dojem, že sa naozaj oplatia v zmysle, že využívate ich výhody, zľavy, bonusy, darčeky... ?

aflou
26. dec 2016

Oplatia sa určite ale netreba sa stať otrokom všetkých obchodov kôli tomu.Ja používam tesco cc,DM kartičku, billa kartičku a jednota.

hettinka
autor
26. dec 2016

ved práve, ja ich mám plno, všade mi ich ponúkajú, ale niektoré su naozaj o ničom ... zbieram body, ale vlastne ani neviem, na čo sa dajú použiť
napr. Jednota ma sklamala, pár centov zlava za celoročné nakupovanie
TESCO je v tmto lepšie, Billu nemám, lebo tam nechodím bežne nakupovať

z ostatných využívam Tchibo, Yves Rocher, Panta Rhei, Fann a DM ...

v DM sa mi to zdalo kedysi lepšie, ked boli aj 25%-né kuponové knižky, teraz je treba nazbierať vela bodov. to znamená veľa nakúpiť a všimla som si, že neiktoré veci tam majú aj predražené, takže sa to až tak neoplatí

aflou
26. dec 2016

Jednota nič moc na body len je na každom kroku tak tam občas idem, inak chodím do tesca aj tankujem na ich čs a mám tesco kreditnú kartu takže keď s ňou platím mám dvojnásobok bodov a to sa celkom oplatí, v bille ju používam keď chcem tovar, ktorý majú v akcii a do DM chodím len na plienky, ináč sa mi zdá drahá ako píšeš....

hettinka
autor
26. dec 2016

v DM kupujem aj ich výrobky, DENK MIT a BALEA a tiež krmivo v konzervách pre psíka ...

pribinak
26. dec 2016

Mam DM, Tesco a Alpin pro, Lindex, Billu, Ševt, ....proste mrte kariet, ale nejak extra to neriešim

stardust
26. dec 2016

ja mam pay back kartu, minam celkovo malo, takze ani neviem, na co mi je. Ale ked som si ju nechala vystavit, dostala som zopar veci z DMky, takze sa to trocha oplatilo. Netreba zabudat, ze tie zakaznicke karty su vymyslom marketingovych pracovnikov a sluzia na zvysenie trzieb.

liz_lemon
26. dec 2016

mam ich tiez strasne vela, ale najlepsie je asi Tesco, tym ze vracaju peniaze za nakupy, DM sa oplati hlavne, ked ma clovek deti
Billa len obcas, ked maju nejake zlavy napr. na plysakov, ale inak nic moc, ta ich slavna 5% zlava, to si mozu nechat :D

ukulela
26. dec 2016

DM, ale nesledujem body (moja lenivost) - ale predavacky ked mi ponuknu zlavu na produkt, tak pouzijem.
tesco - ale to zbieram body na svokrinu kartu a viac neriesim🙂
billa - nechodim casto, ale niekedy maju vo velmi dobrej cene s artou jogurty/pribinaky/ ...
... a minule ma milo prekvapil bata. mala som karu dlho, ale mala som negativnu skusenost s obuvou (40€lodicky sa poskodili sice po roku, ale ozaj len par obutiach, a teda moja lenovost a neporiadnost - neochota odkladat blocky a reklamovat)... tak som tam hadam tri roky nic nekupila. ale toto leto som tam zbehla malemu po sandale v akcii, a teraz som mu vzala jedny prechodne na jesen, tiez v akcii (rozumej do 15 €, ale spokojnost) a pred vianocami som si tak vybrala na rychlo take polcizmicky tiez v akcii a dali mi aj na ne este zlavu 25 percent, a to som kartu uz davno dala malemu na hranie a hladaju ma tam len podla mena v systeme 🙂
okrem toho mam asi dalsich 10 kariet, ktore nepouzivam/pouzivam minimalne (exisport, Mark&Spencer, tchibo, ... a jednota - totalne sklamanie)
aha - a zabudla som - oplati sa este dracik, na kartu je lacnejsi nakup (aj ked teda musis urobit vstupny nakup nad nejaku sumu -a to ma predavacka vtedy teda odrngala a nemusela mi ho nablokovat cely, ale len po tu cielovu sumu a odrazadlo, ktore som teda chcela, uz som mohla mat v akciovej cene, ona krava neochotna a blba som si myslela, ze uz ten uvodny nakup bude za akciove ceny, houby s voctem)

jeennyv
26. dec 2016

Mam dm tesco sevt bila fann exisport pet center do asi troch lekarni a x dalsich..najviac uzivam dm, ale iba ak je za body daznik nejaka taska atd..inak som si vedoma, ze vsetky bodovacie karty su odrb lebo napr dm co bod to euro a ty vlastne das priklad 100 eur za bodovu knizku kde mas par zlav co ti aj vyhovuju...inak nay na elektroniku je este najlepsia tam su body peniaze a rovno za to mozes nieco kupit

margotka112
27. dec 2016

Ja nemám žiadnu,a ani mi nechýbajú.

minutka
27. dec 2016

tiez mam plnu penazenku karticiek, co sa vsak realne oplati su podla mna:
- ccc mavaju dobre zlavy na obuv ci kabelky,
- time out-tam si mm kupuje veci,takze zlava potesi
- billa
- dm

andra77
29. dec 2016

@hettinka čestne priznávam, že nemám žiadne kartičky, len karty do bankomatu...🙂nebaví ma sledovať aké sú zľavy na karty a vyťahovať ju v každom obchode inú...čo sa týka DM sem tam sa zastavím, ale normálne ma to obťažuje, že pri každom nákupe odo mňa pýtajú ich kartu...☹neviem či to majú v popise práce, ale vždy mi ju ponúknu, aké je to výhodne s ňou, ale je pravda, že ich výrobky sú cenovo vyššie, len ked vezmeme jar.....všimla som si už aj v pár obchodoch oznámenie, že na ich karty už žiadne body neprepisujeme pri nákupe, boli to známe potraviny, mäsiaren atd. tak asi to tak výhodne pre obidve strany nebolo....)

gretocka
29. dec 2016

no tak ja mam skoro asi ze vsetky ktore mi ponukaju.... nestoji ma to nic a zlava ma vie potesit... najviac vyuzivam DM - tam som na 100 Eurovom nakupe plienok, prikrmov a inych usetrila raz aj 30 Eur vykombinovanim kuponov....
Dalej pravidelne vyuzivam Tesco, CCC, Fresh potraviny.... ostatne vyuzivam skor prilezitostne. Vacsina kariet sa mi dala naskenovat do mobilnej aplikacie, takze ich uz ani nemusim fyzicky nosit, len prilozim mobil na zosnimanie kodu.

hettinka
autor
29. dec 2016

@gretocka áno, tiež mam väčšinu v mobile
je to pohodlné a nikdy ich nezabudnem