Zafungovalo u vás odstránením strií?

aminak
11. jún 2019

Ahojte baby dávali ste si niektorá odstrániť strie ... funguje to alebo to len zmierňuje tvorbu dalších ? Ďakujem

lorela
11. jún 2019

@aminak Na do jedného roka "staré" strie laser funguje.
Zabrániť vzniku novým sa nedá, ide totiž o geneticky podmienený stav/hrúbku pokožky, ktorá je viac alebo menej náchylná k popraskaniu pri zmene objemu. Dá sa istej malej miery podporiť elasticita pokožky pravidelným, či skôr celoživotným natieraním hydratačnými a vyživujúcimi prípravkami (napr. extra panenské oleje).

julia_gvalska
11. jún 2019
Používateľ julia_gvalska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia_gvalska.

Dobrý deň, ja som mala problémy so striami a pomohol mi Bi-Oil a krém na strie - priložím link.
https://www.kozmetikazlekarne.sk/starostlivost-o-telo/beaute-pacifique-scars-stripes/

adelakom12
11. jún 2019

@lorela tak to si ma nepotešila teda :( 😢

lorela
11. jún 2019

@adelakom12 No veru...

1natasa1
11. jún 2019

Budeme sa musieť s nimi zmieriť :-/ Ja mám tiež strie na stehnách a nie je to vôbec pekné ale už s tým ani nič nespravím a pritom si to krémujem každý deň a aj napriek tomu sa mi spravili.

adelakom12
12. jún 2019

@1natasa1 hlavne, že to mužovi nevadí 😂 musíme sa naučiť s tým žiť, kim kardashian už zo mňa asi nebude teda 😂😵

mtdk
12. jún 2019

Ja používam baobabove telové maslo, tak nieako sa to volá :D a strie sú takmer neviditeľné, je síce drahý a ja ho používam len v lete ale už po týždni vidno rozdiel. Je to od firmy epoch. Ale samozrejme ako všetky krémy keď prestanem používať tak do mesiaca ich vidno znovu.

wiw8
12. jún 2019

@mtdk tak to je normalne, taketo veci treba pouzivat pravidelne aby to malo zmysel, aby bolo vidiet nejaky efekt. Napriklad mne pomoze aj to ked sa opalim, tak nie su potom take viditelne, ale zase ja to uz par rokov beriem proste tak, ze pre nieco tie strie mam, ze je to sucast mna a nejako to viac neriesim 🙂

mtdk
12. jún 2019

@wiw8 áno treba to prijať 🙂 chcela som tým povedať, že žiaden krém neurobím zázrak 🙂 ja som sa dokonca radila s plastickým chirurgom a vravel, že sa dajú odstrániť iba v prípade že koža prevýsa a tým pádom sa odstránia aj s tou "prebytočnou " kožou ale plastika brucha je najrizikovejšia, teda ak sa bavíme o striách na bruchu.

wiw8
12. jún 2019

@mtdk tak ja mam napriklad aj na stehnach, trosku aj na prsiach, ale nejako sa snazim fakt nerobit si z toho hlavu. Aj horsie veci sa stavaju, mozem byt rada, ze mam len strie :-ň

mtdk
12. jún 2019

@wiw8 ja mám stehna, brucho, pod kolenami.... :D ale už som si zvykla, sa smejem že každá ma svoje meno :D

so_nya
12. jún 2019

@julia_gvalska prosím vás, tie strie Vám zmizli alebo sa zmenšili, alebo čo presne sa s nimi stalo? Bi Oil som používala aj ja ale pomohol mi len počas tehotenstva kedy mi nevznikli nové strie ale tie staré strie sú na tom rovnako.

mtdk
12. jún 2019

@so_nya tie strie vyblednú tak, že ich nieje vidieť 🙂

julia_gvalska
13. jún 2019
Používateľ julia_gvalska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia_gvalska.

@so_nya sno bioil používam presne skor aby strie nevznikli, tiez pocas tehotenstva. Ale na bokoch som mala aj jazvu z výberu znamienka, aj strie a musim povedať, že už sú veľmi málo viditeľné 🙂

evicqa2512
13. jún 2019

Ahoj ja mam tiez strie od porodu a nechceli mi zmiznut pouzivala som aj olivovi olej aj Elasti-Q a nepomohlo to no tiez niesom najchudcia a tiez mam strie no mne pomohli najviac telove mlieka uz na bokoch skoro stirie nemam ani na bruchu neni to uz tak viditelne

eliska13
13. jún 2019

@aminak nič nefunguje😋iba si ako tak udržiavať postavu rapídne nepriberat, nechudnut.je to o genetike, elasticite koze
Kamarátka pribrala 28 kg a nemá ani jednu a nenatierala sa.Ja mám na stehnách bokoch ešte z puberty, ale drobné biele

evicqa2512
13. jún 2019

U mna to zatial takto zabera prikladam foto

1natasa1
14. jún 2019

@adelakom12 asi tak nejako, to je najdôležitejšie!