Zafarbenie šiat

dzinka777
10. sep 2021

Ahojte.kupila som si nove šaty olivovej farby.chcela som ich dat vyprat.hodila som ich do pracky,ale pred pranim tesne prisiel moj maly ze stupil do psieho hovienka na dvore.s tymi topankami pochodil po kuchyni a obývačke lebo ma hladal a ja som bola v pracovni.takze som rychlo zmyvala podlahu kedze mame male dievcatko co rado s prstom do vsetkeho tuka co vidi na podlahe.podlahu som zmyla savom a tu handru som oplachla vonku pod vodou a hodila dandru do pracky k tym satam.a saty ihned zmenili farbu na mieste kde bola handra.cize ich vybielilo.moja otazka je dokazem tieto saty nejako zafarbit hoci aj na cierno?

karhu
10. sep 2021

vyper ich v save cele - budu biele

jajka71
11. sep 2021

Mne sa to stalo pred rokmi s pruhovanymi, neuvedomila som si pri cca 2r predcasniatkach že v práčke je handra a farba vybledla, potom to nešlo farbu obnoviť ani za svet na tom mieste to bolo svetlejšie, tak som volila krok namočiť celé do sa a a boli svetlejšie všade.... Pokiaľ by šlo o jednofarebné, volila by som krok vygooglit batukovanie, sestry si tak farbil staré tričká v hrnci starom a nosili ich roky, niektoré ostali ešte mojej malej...co je cca 20r 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzinka777
autor
11. sep 2021

Ďakujem baby vyskusam