Zachráňme spolu turistickú chatu na Skalke

luciachurava
16. dec 2021

Maminky, prosim Vas pomozte mi zachranit tuto rodinnu turisticku chatu na Skalke. PROSIM. DAKUJEM.

Je to chata na najlepsom mieste na Skalke vzdy je tam minimalne meter snehu, je uplne hore na hrebeni, vedla seba ma kopec na sankovanie pre decka, je tam najlepsie bezkovanie v SR doslova raj, lyziarske zjazdovky a 5 km dalej dalsie lyziarske a bezkovacie stredisko Krahule, pozicovne, bufety, vsetko.

Ja viem, ze chata nevyzera najkrajsie, ale ved sme vsetci cely den vonku a ideme sa tam iba vyspat, maju naozaj super kuchara.

Obrovskou vyhodou je naozaj super nizka cena, verim, ze je mnoho inych rodin ako ja, ktore nemaju na rodinnu lyzovacku len za ubytko 1.500 Euro.

Majitelka mi dnes s placom rusila rezervaciu cez sviatky, ze minuly rok nemohli kvoli corona opatreniam ani len otvorit, za vleky platili obrovske poplatky a pokuty, a tento rok to asi vzdavaju, oni potrebuju obsadit min. 100 miest, aby vedeli vobec zakurit chatu.

Ak este nemate planovane dovolenky nahlaste ste sa im, ak sa im nezarezervuje cela chata, otvoria najskor 1.2.2022, pripadne az v maji.

https://www.skalkalimba.sk/

PS: Verim, ze to admin nezmaze ako reklamu, kludne mi napiste, zavolajte, poviem vam viac

ingush616
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amelie22
16. dec 2021

@luciachurava prostredie je tam absolútne top❤️👌