Zabudla som

29. nov 2023

Ahojte ženy. Mala som strasny frmol, maly plakal, bol unaveny a ponahlala som sa s nim von do kocika nech spi. Mal cierne pancuchy a ja ťapa som mu pripravila cierne teplaky. Pokojne si spal vonku 2 hodiny a prideme naspat a vyberam ho a on iba v pancuchach. Uplne som mu zabudla dat teplaky v tom zhone, myslela som ze ich uz ma na sebe lebo ved cierna farba a totalne som to prehliadla. Mal pancuchy, hrube podkolienky, body, tricko, mikina, tenka bunda,fusak taky stredny, tensia deka navrch a este kryt na sportiak, ale to je uplne tenke. Ma 1,5 roka. Vycitam si to teraz ze ako som to prehliadla. Upokojte ma, ze bude ok. Achhh

januska12323
29. nov 2023

Jemine, nestresuj keby mu bola zima tak o tom vieš. Ak bývaš na západe tak mal aj veci navyše.

princeznaaa12345
29. nov 2023

No keď pokojne spal 2 hodiny, tak mu zima asi nebola

pribinak
29. nov 2023

Maximálne bude mat nejaký sopel. Ak by mrzlo, tak by kričal

avonladyba
29. nov 2023

Nohy mal teplé, keď sa zobudil?

pralinka25
29. nov 2023

vsak bol studeny ked si ho vybrala? ak nie tak nepanikar. navyse keby mu bola zima tak je nespokojny a dal by ti to najavo.

barbora0308
29. nov 2023

Kazdy den tu niekto riesi ako oblieklo, ci neoblieklo dieta v tejto "ukrutnej zime"...Boze zeny, nic sa tym detom nestane, ak nebudu mat na sebe 5 vrstiev niecoho! Moj syn ma tiez 1,5 a neposedi ani minutu vo fusaku, proste sa z neho vykope. Neriesim...ma na sebe kvalitny zimny overal, zima mu zjavne nie je, takze ak by som mu pod overal dala iba pancusky, myslim, ze by aj to prezil bez ujmy na zdravi.

ivik4
29. nov 2023

Urcite by pokojne spal keby mrzol ..

zuzinka888
29. nov 2023

Byvam na Orava. Dnes cely den -4. Momentalne -10 a synovi daval len pancuchy a oteplovaky.

dada13288
29. nov 2023

Zienka ja pod overal davam len pancuchy .... Vsak ked chodi takto vyobliekany ako chces aby mal nejaku imunitu. Moja ked je nahodou v tenkom fusaku, ta jej strasne vadi to teplo. Do fusaku davam len vetrovku a teplaky a pod tym pancuchy. Ma presne rok a pol. Pod overal tenke tricko a tenku mikinu.

danyelia
29. nov 2023

Nič mu nebude, aspoň bude otužilý 😄 To mi pripomenulo mňa, keď som sa ponáhľala k lekárke po výsledky, synovi som do jednej nohavice narvala obe nohy 😄 a šupla do kočiara, vôbec mi to nebolo divné, až potom doma, keď som ho vyzliekala, takisto dcére som dala (o 2 čísla väčšie, no rovnaké) sestrine nohavice a uvedomila som si to, až keď vyšla z kočiara a spadli jej pod kolená 😄 dedo obliekol synovi na mokré plavky slipy 😁 ... Takže chápem, že v čase stresu a zamyslenia sa to občas tak zadarí...

patka06
29. nov 2023

Pokojne spal, bolo mu dobre.
Práve si zistila, že mu tepláky dávaš zbytočne.

viestta
29. nov 2023

fusak, deka, kryt na kociar, vsak tam mal teplo ako doma

vevapeto
29. nov 2023

Uplna pohodka keď nebývaš pod Polárnym kruhom.

janamoto78
29. nov 2023

Podľa tohto popisu čo mal na sebe, aj dobre, že si mu tie tepláky nedala.. ani deti vo Fínsku takto nie sú vybavené keď spia vonku 😂

deti95060810
29. nov 2023

čítam fusak - takže v poriadku, nemal by prechladnúť

smajliica
29. nov 2023

Moja o kusok starsia spava vonku v -7 v polovici z toho co si popisala. Chora nie je nikdy. Ani po nastupe do jasliciek nebyva chora. Ja by some este vrstvu ci dve ubrala osobne.

smajliica
29. nov 2023

A teda pre porovnanie, moja ma body, leginy, ponozky a overal (plus teda capica, sal, rukavice, topanky) ked spi vonku. Byvame vo Svedsku.

callisia
29. nov 2023

Tak to ja som asi divná? Keď som dieťaťu v 1,5 roku dala v takomto počasí body, mikinu, bundu, pančuchy, hrubšie tepláky a prikryla ho hrubšou pletenou dekou? Fusak nehrozil. On sa nechcel stále voziť, chcel si aj pochodiť. Podľa mňa ho moc babušíš.

bluka2
29. nov 2023

Mal toho dosť na sebe, neboj

refly
29. nov 2023

Veď keď sa ti zdá nedopečený, tak ho daj ešte na chvíľku do trúby.
Predpokladám že to bol zámer dávania toľko vrstiev :D