Zabuchla som dvere. Hľadám zámočníka v Bratislave

amilinka
7. dec 2016

Ahojte baby, zabuchla som dnes rano dvere na byte. Nemate prosim kontakt na nejakeho cenovo vhodneho zamocnika v bratislave (ulica sancova) dakujem ;)

gir
7. dec 2016

Mohla si zavolať hasičov a povedať že si nechala zapnutý sporák.

amilinka
autor
7. dec 2016

Zavolala som nakoniec zamocnika :/

nyusika
7. dec 2016

@gir
nic v zlom, ale uvedom si, za kym oni budu otvarat dvere takejto spekulantke, niekde inde moze horiet.
milujem lud, co maju potrebu spekulovat a klamat/odr,avat este aj kvoli vlastnej nesikovnosti...
ja by som ti dala preplatit taky vyjazd, kebyze zistim, ze zneuzivas zachranne zlozky.
ale chapem, urcite mas pripravene vysvetlenie - nebola si si ista, ci si naozaj ten plyn vypla, preto si ich radsej zavolala, ze ? 🙂

a pre rypalky, ktore teraz napisu, ze kde mala zohnat cislo na zamocnika - na internete, na konika tiez autorka temy nepisala zo zvoncekov vo vchode 🙂

sweetyna
7. dec 2016

@amilinka ved dobre si aj spravila, lepsie ako ten napad s tymi poziarnikmi. Ako fakt ludia niekedy si aj trosku premyslite co sem pisete

gir
7. dec 2016

@nyusika Neboj sa ja nezneužívam zachranárov ale manžel je hasič a len by si oči otvárala k čomu všetkému ich volajú. Zabuchnuté dieťa v byte a pod. A neber všetko tak váže. Mimichodom, tiež si premysli pokiaľ niekoho nazveš špekulantom.

nyusika
7. dec 2016

@gir sorry...ale volať hasičov, lebo ja som si zabuchla nešikovne dvere...a toto je zadarmo, nazves ako ?

Zamknuté dieťa v aute je hádam iný prípad.

Mne je jedno, kvôli čomu iní volajú hasičov, ja to zneužívať nebudem.

anatalia77
7. dec 2016

@nyusika mas absolútnu pravdu,ale nazývať to dievča spekulantkou je dosť prehnané...jasné hľadala zamocnika.

nyusika
8. dec 2016

@anatalia77 špekulantka u som nenazval a tú, čo hľadala zámočníka.
Ale tú, ktorá jej poradila, že ma zavolať hasičov, lebo to je zadarmo.
A vymyslieť si, že nevypla plyn.
Toto je špekulovanie.