Zablokované číslo v mobile

xtimkax
6. aug 2024

Zdravím. Potrebujem radu. Znama nejak zablokovala v mobile 2 kontakty. Skúšala som už vsetko možné. Tie 2 kontakty sa jej nemôžu dovolať. Bud ich len vypne alebo nabehne obsadene. Jej telefon nezvoni. Až keď otvorí posledné volania ukáže jej ze jej volali , ale je tam znak, že blokované. No prehladala som cely telefón a žiadne číslo tam nemá blokované.

vanilkovazmrzka
6. aug 2024

V tom zozname zmeskanych, kde vidi pokus o volanie z blokovaneho cisla - tuknut na to cislo a vybrat moznost odblokovat. Neverim ze tam take nie je

michelle567
6. aug 2024

Nebude ich mať blokované. Ale pod možnosťou kde je blokovat len kliknúť na nepresmerovat do hlasovej schránky (omylom asi na to klikla malo by tam ostať napísané presmerovať do hlasovej schránky)

michelle567
6. aug 2024

..treba si to otvoriť v zozname kontaktov, nie pri zmeškaných hovoroch

zic
6. aug 2024

Alebo teda ak su blokovane... na androide... zeleny telefon (posledne volane)... vpravo hore tri bodky... nastavenia... blokovat cisla... zrusit blokovane cisla

janai1
6. aug 2024

Tiež som nemala žiadne zablokované čísla v zozname ale napriek tomu jednej osoby vždy dávalo ze je blokovaná. Pomohlo iba vymazať cislo a znovu pridať