Za aký dlhý čas vám prišla zásielka cez Packetu?

vivienkalejova
29. nov 2023

Ahojte za koľko dní vám prišla zásielka lebo už 6.ďen mi ukazuje že je na expedičné depo nie je to už dlho ?

rarararara
29. nov 2023

@vivienkalejova. dlho, 20.novembra prevzal kurier a dnes konečne sms že si ho môžem prebrať

vivienkalejova
autor
29. nov 2023

@rarararara čo ? To je dlho no ďakujem

katariiinkaa
29. nov 2023

rovnako aj mne.. tiež 6 dní na depe ho ukazuje

galganka
29. nov 2023

V nedeľu som objednala, včera poobede mala. Z Čiech.

lentilka
29. nov 2023

Ja mám skúsenosť, že ak jeden deň podajú, na druhý deň už mám tam, kde mám mať. Bez výnimky.

vanilkovazmrzka
29. nov 2023

Predvianocne a vypredajove obdobie, plne boxy, vytazeni kurieri. Vsetko potrva dlhsie ako v bezne dni.

ivik4
29. nov 2023

Vzdy 2-3 dni

jaond19
29. nov 2023

aktualne vsetko max. do 3 dní v z-boxe, dokonca aj z čiech, co ma prekvapilo

zorkahorka
29. nov 2023

Dlho. Vcera mi po par dnoch odpisali, ze v mnou zvolenom boxe balik ulozit nemozu, ze mi ho nechaju na inom vydajnom mieste. Cely den som bola v meste a cakala, kedy sa ozvu. Kym som prisla domov o pol 3, tak prisla sms, ze balik je na mieste 🙄

lonely66
29. nov 2023

@vivienkalejova dala som si poslať do boxu, prišla mi do 2 dní od objednania. kuriéra som využívala v lete a nebol problém. do 2-3 dní bol tovar u mňa

uhnakova
29. nov 2023

momentálne sú niektoré boxy veľmi vyťažené. Dnes som si vyzdvihla jednu objednávku, stála dva dni v expedičnom depe, potom mi ju konečne dali do Z-boxu. A čakám aj druhú a tá už je dnes tretí deň v expedičnom depe. Snáď už zajtra príde.

abbey1
29. nov 2023

V sobotu večer som objednala, v pondelok bola doručená.

vivienkalejova
autor
29. nov 2023

@abbey1 no ja som objednala 23.11 a stále nič

mandarinka555
29. nov 2023

@vivienkalejova Záleží aj od toho, odkiaľ si objednala. No a hlavne teraz majú tisíc krát viacej roboty, tak nestíhajú všetko do termínu.

vivienkalejova
autor
29. nov 2023

@mandarinka555 no hej ale napr. Keď si objednáš niečo čo potrebuješ na čas napr.na narodeniny niekomu alebo co ja viem a tam ti píšu ze za dva,tri dni to máš v packete.

bubinko1506
30. nov 2023

V piatok som objednavala z CR, v pondelok som mala dorucene

renka30
30. nov 2023

Minuly tyzden som vo stvrtok objednavala a v piatok bol balik na vydajnom mieste. Tak isto som v stredu posielala a v piatok si prijemca vyzdvihol. Ale cim blizsie k Vianociam sa tie terminy isto budu predlzovat.

sims122
30. nov 2023

@vivienkalejova tiež som mala problém, v utorok prislo na expedičné a balík došiel až v sobotu ráno, bol to darček a malo to prísť oveľa skôr :(