Z niektorých ľudí mi je zle

20. okt 2021

Ako útočili na moju kamarátku, ktorá je vážne chorá. Najprv kvôli tortam, potom kvôli háčkovaniu a teraz kvôli problému s bratmi
Tu je dôkaz že jej brat, ktorý živí rodinu mal nehodu. https://www.puchov.in/foto-policia-ziada-o-pomo...
Co sa týka horskej služby zaplatili to a vybavili. Vďaka jednej mamičke z koníka.
Pisala že minula dôchodok na darčeky, ale zároveň ta suma obsahovsaa aj peniaze na charitu. Nechápem prečo by si so svojím dôchodkom a peniazmi ktoré zarobí za hand made výrobky predaj nemohla robiť čo chce. Fakt smutné. Diskusiu o oblatkach a salku som založila schválne aby som videla reakcie na.,, mamu'' ktorá nechce ublížiť babu. Už tu bolo viac takých diskusi kde ste sa smiali z opatrných mamiciek, ktoré mali dobre úmysly... A kamarátka Elly pôjde k lekárovi ale musí zohnať niekoho kto bude so zraneným bratom
Jej mama je tiež vážne chorá, V minulosti mala mozgové porážky, zázrak že sa z toho dostala. Musia hovoriť na ňu hlasno alebo priamo do ucha a ani jedno jej brat robiť nemôže. Tak jej to musí Elly prekladať.
A ona k psychiatrovi chodí a chce nájsť niekoho kto jej určí diagnózy co jej okrem schizofrénie, mentálnej retardaciu, adhd a goldenharovmu syndrómu ešte je. Môže to byť ocd a autisticka porucha... Mimochodom ako by ste sa cítili kebyže je toto vaše dieťa? A takto sa k nemu správajú? A chce predávať mydla, návody na hackohracky a uhackovane hračky. Ja jej to budem predávať. Ona odišla z Mk.

Diskusiu o šálku a smutné že sa sa len boji o

autor
20. okt 2021

Jaj a ďakujem mamičkám @jankalukasova a @girlie_konik za to ze Elly neodsudili ale pomohli jej.

autor
20. okt 2021

To posledné tam byt nemalo. To mi blbol mobil.

irusa
20. okt 2021

asi som jediná, ktorá netuší kto je Elly.. ale klobúk pre tými, čo majú talent na ručné práce

martinkatinka
20. okt 2021

@irusa nie si jedina ....

petulda333
20. okt 2021

Tu diskisiu si pamatam. No ano, niekto vedia byt pekne sproste

petulda333
20. okt 2021

@sisa_s to nebolo toto

nafka0483
20. okt 2021

Mala nick slnieckoelias a mala tu diskusie o kamaratoch ktori s nou prerusili kontakt, ze jej zakazovali kupovat dzusiky, o fakture za horsku sluzbu a plno dalsich.
Vela jej nakladali lebo sa vyjadrovala chaoticky a nelogicky - lebo diagnozy :(

loginexistuje
20. okt 2021

zrus si pristup na MK konzultuj s psychiatrom skus nejaku chranenu dielnu aby si sa nenudila

sisa_s
20. okt 2021

@petulda333 ale baby nevedia, kto je elly, tak davam ukazku..ani ja som netusila, kto to je, iba poznam temu o horskej sluzbe

martinkatinka
20. okt 2021

@nafka0483 tu horsku sluzbu si pamatam. No a tam bolo jedine riesenie, proste kontaktovat ich a dohodnúť postup.....

petulda333
20. okt 2021

@sisa_s diskusia bola o zachrannej sluzbe

stary_ujco
20. okt 2021

Tak a teraz sa môže slniečko sťažovať, ze ju okrem kamaratov a brata už nemajú radi ani tie hnusne neprajne zenske na koňovi...
Psychicka choroba je zlá vec a má sa liečiť. A ak su jej prejavom aj takéto ulety, tak to bohužiaľ okolie chápať nebude. A už vonkoncom nebude podporovať.

petulda333
20. okt 2021

@sisa_s ja tiez neviem kto to je. Len tu jednu diskusiu si pamatam

autor
20. okt 2021

@loginexistuje ja? Je reč o mojej kamarátke. Aj diskusiu o tom ci som divná som založila v jej mene.

martinkatinka
20. okt 2021

No a kde predavas tie hackovane veci?

autor
20. okt 2021

@petulda333 to už vybavili vďaka mamičke girliie_konik.

loginexistuje
20. okt 2021

tak aj s kamaratkou plati pre obe (ja som sa stratila v tom uz)

autor
20. okt 2021

@martinkatinka ešte ich nemá uháčkované

martinkatinka
20. okt 2021

@loginexistuje dopletena som uz tiez.... Hlavne kto je kamaratka a kto je anonym

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
20. okt 2021

Neviem, kto je Elly. Ale tortové oblátky a salko v tehotenstve🤦‍♀️😂... Čo si akože čakala, že ženy budú písať? Aká otázka, taká odpoveď. Máš čo si chcela

loginexistuje
20. okt 2021

skus napisat co si od tychto diskusii tu slubujes chces peniaze na ucet ? aby sa ti zeny poskladali ? ci teda kamaratke ?

michaela789
20. okt 2021

To čo je zas..... Nekontrolovateľný prúd vedomia? Nič z príspevku mi - už zas - nedáva zmysel. Neviem kto si, autorka, ale wtf...... Neviem, čo od nás chceš, akú správu alebo informáciu máš v úmysle preniesť.... Proste nič, nula bodov. Si to skús po sebe prečítať a trochu sa zamyslieť nad tým či to čo píšeš má šancu dávať zmysel aj niekomu inému okrem teba

ivkazba
20. okt 2021

Ale áno, každý si môže robiť so svojimi peniazmi čo chce. Ale najprv sa zaplatí bývanie a strava a šeky a až potom, z toho čo zostane, sa kupujú darčeky a charita atď. A nie že svoje peniaze si minie na čo chce a živí ju brat. Ak kvôli takémuto názoru sme niektoré hnusné, tak oka.

autor
20. okt 2021

@loginexistuje ved píšem že horskú sluzbu už vybavili.
Keď sa vám bude výrobok páčiť kúpte si. Jej rodina nie je odkázaná na charitu.

autor
20. okt 2021

@ivkazba jej brat to robí rad je akoby hlavou rodiny lebo otec jej zomrel. A netrvá na tom aby platila nejaké ďalšie výdavky. Prispieva na stravu a to mu stačí.

loginexistuje
20. okt 2021

aha a kde je linka s jej vyrobkami ? resp ako si objednat

autor
20. okt 2021

@loginexistuje musí ich najprv uhackovat. Mydielka čoskoro pridám do bazáru.

loginexistuje
20. okt 2021

tak ale nemoze takto anonymme zakladat diskusie ked cches aby si ludia nieco kupili 😉