Z iPhone späť na Android

12. mar 2021

Je tu niektora z vas ktora prešla z iphone opät na android??? Ak ano z akeho dovodu? Ja som mala kedy len android, teraz uz zo 5 rokov iphone a premyslam nad kupou noveho telefonu a som na vazkach ci zostat pri iphone alebo sa vratit k androidu. Co sa tyka iphonu som s nim viac menej spokojna, nevyuzivam ulozisko takze to pre mna nejaky vyznam nema. Paci sa mi jeho vzhlad, a celkovo som s nim spokojna. Co mi vsak velmi vadi je vydrz baterie a kvalita fotiek. Mam totiz este stary iphone 5s a neviem tie novsie verzie ako su na tom ci s bateriou ci s kvalitou fotiek. Napiste mi vase skusenosti. Pripadne ak ste presli spat na android, dajte tipy na dobre telefony. Nepotrebujem nic extra nevyuzivam v telefone hudbu ani nic podobne takze toto nie je moja priorita. Proste klasicky telefon hodny dnesnej doby, prosim nerobte si posmesky ze si mam kupkt stary tlacitkovy. Vdaka.

zuzka251
12. mar 2021

nesla by som do androidu. casom su velmi pomale a verzie nie su dostupne. ja mam iphone SE ten uplne prvy model a je tip top doteraz, foti ako novy, uplne bez problemov uz 5 rokov. novsie modely maju lepsie fotaky, ale mne staci tento

loliska
12. mar 2021

Ja som nedávno prešla z iPhonu 6 na telefón s Androidom. Hlavne kvôli fotaku, keďže iphone fotil strašne. Chcela som najprv novsi iphone, ale keď muž porovnával, aké fotaky dávajú do tých najnovších iphonov, za tú cenu stále slabá kvalita fotiek. Tak mám Samsung s9, fotí naozaj krasne. Len čo sa týka prostredia a funkcií, viac mi vyhovoval iphone. Android nie je zlý, ale iphone sa mi zdal jednoduchší a prehľadnejší.

petamich
12. mar 2021

skusila som a nevydalo ;) vratila som sa iphone

zuvelyn
12. mar 2021

Ja som prešla, lepsie parametre, kavlitnejsi obraz, fotoaparát, celkovo vela muziky za (relativne nizku) cenu. Uz by som za iphone prachy nikdy nevyhodila.

emuska72
12. mar 2021

Úplne bez problémov. Mala som android, prešla som na IPhone (mala som ho 2 roky) a potom som bez problémov prešla znovu na android. Teraz mám Huawei P30 pro new edition a spokojnosť veľká 😊

simona1998
12. mar 2021

@loliska nie , od začiatku mám iPhony a skoro 90% ľudí sa aj tak vráti k tomu jablku ☺️ Ja mám momentálne 11 a baterka mi vydrží 2 dni úplne v pohode nikdy by som nevymenila už len kvôli baterke a kvôli fotaku😇naposledy som ho vybrala z nabíjačky o 4:34 teraz je 20:15 a stále mám 25% a to som na telefóne momentálne celyyyyyyy deň kvôli práci a “vybavovačkam”

majcinka212
16. mar 2021

manzel mal doteraz Android, ale kupil si iphone.. dal mu sancu. mal dva, jeden pracovný android a sukromny iphone. po 4roch mesiacoch ho predal 🙈 ze android mu fici rychlejsie aj celkovo je jednoduchsie ovladanie, aj priehladnejsie. a to manzel si potrpi na telefonoch aby mali dobry vykon🙄 a odporucam znacku xiaomi 😉

juro762
Odpoveď bola odstránená
Zobraz