Xiaomi Redmi Note 9 Pro alebo Xiaomi Redmi Note 10 Pro

lucylucka
14. okt 2021

Ahojte ma niekto z tychto telefonov?Rozhodujem sa medzi tymi dvoma.Teraz mam Samsung s 7 ale chcela by som zmenit znacku.Moj uz musim aj 2x nabijat a fotak by som teraz chcela lepsi.Alebo odporucite mi iny ktory ma dobry fotak a baterku?

elenka.k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
14. okt 2021

Ja mám: xiaomi mi note 10 - je super, 108 MP foťák - krásne fotky, veľká pamäť, dlho vydrží ako batéria, len je trochu ťažší.

dmk_1
14. okt 2021

Ja mam xiaomi 10, som spokojna, ale ja zase nemam velke poziadavky na mobil, vyberal mi manzel. Porovnaval to aj so samsungom, ale fotky sa zdali byt kvalitnejsie

zuzka1117
14. okt 2021

Ja mám 10, je super, hlavne super kvalitné fotky a mega rýchle dobíjanie . Ako mínus vnímam troška to, že je väčší, nezmestí sa mi niekedy to kapsy.

avanka
14. okt 2021

@lucylucka mám note 10 pro a som veľmi spokojná..my teda všetci a roky len xiaomi telefóny...

natyreggae
14. okt 2021

@lucylucka môj priateľ mal obidva... na mňa sú obidve velké jak lopata😀oni sú si obidva dosť podobné.. na tej 9 ti ukazuje aj svetelnú diodu ked ti niekto napíše a na tej 10 to nieje.... 9 vydrží nabitá aj 3 dni a 10 ledva vydrží 1 deň.... zamňa je lepšia tá 9 ale je o rok staršia🙂

tncka
14. okt 2021

@lucylucka no radsej tu 10 Xiaomi,ale ked chces uplne ze mega tak zober Samsung S21

marcellka32
14. okt 2021

Mám 9 rok a som spokojná so všetkým stále

avanka
14. okt 2021

@natyreggae úplne v pohode mi 10 vydrží 2 dní..dosť píšem sms,fotím,internetu jem,volám

janulik2008
14. okt 2021

Ja som mala Samsung, a trz mám Xiaomi a nedávala som tomu veľkú nádej ale som spokojná 🙂

lucylucka
autor
15. okt 2021

@natyreggae no nad tou 9-kou som velmi rozmyslala len tam ma odradilo ze nema dobry reproduktor..Teraz najnovsie som nasla Poco x3 NFC a uputal ma ake pekne fotky robi.

lucylucka
autor
15. okt 2021

@tncka kamoska ma Samsung S21 a nie je spokojna s prednym fotakom.Ja hladam mobil s dobrym fotakom a silnou baterkou.A tie Xiaomi maju pekne fotky aspon podla recenzii

lucylucka
autor
15. okt 2021

@zuzka1117 no co som si ponachadzala mobily tak uz kazdy je taky velky.Uz to bude asi len o zvyku.Ja mam teraz s tych mensich Samsungov S7 tak u mna bude mega velke ked si nejaky taky kupim😂 zatial len hladam.Ale 10 pro ma laka a poco x3 nfc-na nom sa mi zdala lepsia kamera ze tak neskakala ako na 10 pro