Xiaomi Redmi 10

3. okt 2021

Dobrý deň, máte niektorá mobil Xiaomi redmi 9? Ten základný model NIE note, pro... Uvažujem že si ho kúpim tak ak by ste mi niektorá napísali menšiu recenziu, a hlavne by som bola rada za obrázok ako fotí. Ďakujem

nikpa
4. okt 2021

Uz nikdy, ani zadarmo žiadny xiaomi

grundia
4. okt 2021

Ja som bohužiaľ prešla zo Samsungu na Xiaomi.
Bo furt musím skúšať nové typy.
Najväčšia chyba.
Momentálne čakám kedy vyjde opäť Samsung G.22 ultra..a tomuto dám navždy zbohom.
A aj kamoška má Xiaomi 9 a tiež hromží.

simca06022011
4. okt 2021

xiaomi nemame.. my sme spokojni s huawei telefonmi, ked uz nejakych tychto azijcov 🙂)) ... mame vsetci.

lopka1313
4. okt 2021

Ja mam 2x zakladne xiaomi redmi note 10 a som spokojna. Mam aj sukromny aj sluzobny rovnake a nevidim v nich problem. Ale som obycajny uzivatel a neviem, co viac by som od telefonov mala chciet, ako volanie, sms, nejake aplikacie, net, fotak, rychle nabijanie a dobru vyzdrz baterky.

Su aj bez note? Nie je len redmi note a redmi note pro?

11miska07
6. okt 2021

ja som tiez so xiaomi spokojná, má super foták, a neviem, co sa mu da vytknut take, ze by som ho uz ani zadarmo nechcela, preco to bola chyba? som bežný uzivatel mobilu

mmmonika
5. aug 2023

@grundia Prečo si nespokojná?

rhodesian
5. aug 2023

Do Xiaomi by som nešla. Mala som ho ako pracovný tel (tiež tuším verzia note 10) a za mňa hrôza 🤦‍♀️
Z lacnejších som bola dlhodobo spokojná na Huawei, avšak na PRO verziách, lite verzie boli za mňa zlé.
Momentálne som sa vrátila k samsungu, nemenila by som. Mám s23 ultra a spokojnosť na maximum.

shellmass
5. aug 2023

Odkedy su dotykové telefóny, tak mam iba xiaomi a žiadne iné.. Redmi 10 je úplne v pohode, taky základ. telefón na klasicke veci, surfovanie.priemerne fotky Dcéra ho ma. Nekupuj hlavne úplne najnižšiu radu s malou ramkou