Xiaomi Mi Robot Vacuum

jannka89
22. máj 2020

Ahojte robotické vysávače otrepaná téma 🙂 ale aj tak sa váš spýtam či s týmto konkrétnym ste spokojné prípadne viete poradiť nejaký z ktorým ste spokojné do cca 300 €, podľa recenzii sa mi zdá tento celkom dobrý vzhľadom k cene, ale nerada by som kúpila blbosť a vysavala nakoniec aj tak klasickým a počúvala muža, že vyhodené peniaze 🙂 🙂 používate ho fakt, že denne? A ešte ma zaujíma, či sa to dá nejak nastaviť, že mi povysava napríklad iba časť jedáleň, aj keď je to otvorené pposchodie, proste či sa tam dá v aplikacii postaviť virtuálna stena alebo niečo také 🙂

denden77
22. máj 2020

@jannka89 ja ho mam a som spokojna 😊 on si zmapuje priestor ale zaroven ho vies poslat cez appku aj na konkretne miesto - vyznacis mu zonu, ktoru chces 😊

bibkapipka
22. máj 2020

ja ho mam a tiez velka spokojnost. Samozrejme ze nepovysava kuty tak ako normalny vysavac, ale zase krasne povysava napr. pod postelou alebo pod gaucom. je to sikovny pomocnik, pouzivam ho, ked naozaj nemam cas vysavat.

monique17
22. máj 2020

Aj ja ho mám a som tiež veľmi spokojná. Predtým som mala značku cleanmate, ale ten ani zďaleka nepovysával tak dobre ako XIaomi. V dome mám aj koberce a aj tie pekne povysáva.

helcanw
22. máj 2020

My máme Roborock s5 - síce je drahší, stal cca 500,ale je perfektný! Chodi u nás každý deň, niekedy aj dvakrát a väčšinou ho púšťam keď nie som doma, aby som ho zbytočne nepočúvala 😂Aplikácia funguje super, ukazuje mi pekne mapu celého bytu a ja si vždy nastavím ci chcem vysávať celý byt, alebo len niektoré miestnosti, pripadne viem nastaviť aj samostatnu zónu - časť nejakej izby, kde sa mi niečo vysypalo, alebo podobne. No a my máme aj funkciu mopu a ten väčšinu nasadim po dovysavani a nechám prejst na mokro - samozrejme netreba čakať, že pozmyva ako klasický mop, ale utrie všetky čiastočky prachu a podlahu mam krásne lesklú! Za mňa najlepši pomocník doma 😊

romanapb
22. máj 2020

Tiez ho mame a pouzivam denne, tento vysavac a susicka su top veci do domacnosti. Samozrejme na gauc a koberec treba normalny a raz za cas pod postele a podobne tiez,ale je to dobra investicia.

kacena4
23. máj 2020

som s nim na 99% spokojna jedine co nezvladne v jedalni podvihať stoličky nech je tam perfektne povysavane a priniest mi kavu ked mam nohy vylozene pri vysavani v obyvacke na gauci 😀 u nas staci ked vysava kazdy druhy den. mame koberce i podlahu. netrapim ho kazdy den

katka211
13. dec 2020

Môžem sa opýtať ktorá z vás má tento vysávač je schopný prejsť prah medzi izbami vo výške prahu 1,7 CM a jeho šírke 15 cm. Nezasekne sa tam a už sa ďalej nedostane? Ďakujem za radu