WoodWick sviečka pre muža

21. dec 2022

Akú wood wick sviečku pre muža mi odporučíte?

dadis
21. dec 2022

Pre muza? Vyber radsej iny darcek..

petamich
21. dec 2022

cim tmavsi odtien tym intenzivnejsia vona 🙂 my sme teraz mali trilogy cozy cabin a bola perfektna alebo fireside alebo sme mali trilogy pure comfort/soft chambray a warm wool to bola taka intenzivnejsia vona tiez 🙂 v zasade by som nekupila ovocne, vanilku alebo cotton a bude to v pohode

autor
21. dec 2022

@dadis to chcem plus k niečomu

klarolinne
21. dec 2022

Autorka, aj keď je to k inému darčeku, pre muža ak nemá záľubu v sviečkach je to čudný dar.

melanta
21. dec 2022

Môjmu mužovi keby dal niekto sviečku, tak by mi to dal so slovami, že čo má s tým robiť. Takže ak to nie je chlap, ktorý má vyslovene rád sviečky, tak sviečku by som určite nekupovala ani ako plus k niečomu. Inak ak woodwick, tak indigo suede alebo sueded santalwood. Tie mi prídu ako pánske vône.

martina1985ba
21. dec 2022

ja co poznam muzov tak by to prijali...ale nesla by som do levandule

autor
21. dec 2022

@klarolinne tak sviečku sám kúpil, že si budeme spolu páliť, takže možno len ako ku peknému večeru, ale nemusím to brať, mám iné vymyslene

dadis
21. dec 2022

Ja som dala nasim
vanilla&sea salt a mojmu bratovi to smrdi a vadi, lebo ta vona je krasna, ale prilis intenzivna..

petamich
21. dec 2022

moj manzel napr. ma sviecky velmi rad, casto mi ich kupuje a ja jemu a aj si vecer prave woodwick zapalime ;) takze ty toho obdarovaneho poznas asi najlepsie - inak je o vhodnosti daru zbytocne polemizovat, lebo to ci to ma/nema rad partner/rodinny prislusnik inej uzivatelky MK je absolutne irelevantne 🙂

kleopatra114
21. dec 2022

Aj moj včera dostal od niekoho WW, pánsku a aký je nadšený z nej 🙂