Wish - vaše skúsenosti

lokalka
9. máj 2018

dobrý den chcem sa vas pekne spytat ci ma niekto nejake skusenosti so strankou Wish chcem odtial nieco objednat a chcem vedied ci ste uz s tim mali niekto skusenosti prosim vas za vase odpovede vam dakujem velmi bi ste mi pomohli

warholette
9. máj 2018

No, ten produkt ti urcite pride, s tym nie je problem, to skor s kvalitou. Vela ludi co predava cez Wish da len ilustracnu fotku a potom to, co pride, je len nejaka lacna napodobenina, takze treba si davat pozor na to.

sonicka96
9. máj 2018

Šaty,ekektroniku neodporúčam kupovať 🙂

adija13
9. máj 2018

manzel odtial objednal uz viackrat, piestiky a blbinky, vsetko ok, dorazilo v poriadku, ale napr tricka som na vianoce objednala original a on na porovnanie s wish - cenovo o vyse polky lacnejsie, ale kvalita tiez o polku nizsie. asi by som zvazila, co odtial objednat.

dzupi898
9. máj 2018

Narozdiel od aliexpressu tam mas zaruku, ze ti ten tovar pride, ak nepride tak ti oni poslu peniaze na ucet a s predajcom si to vyriesia oni ale treba si tam davat pozor aj tak aby ti prislo to co ma, treba si pozerat recenzie 🙂

lokalka
autor
9. máj 2018

vedeli bi ste mi odtial nieco objednat viete ja nemam bankomatovu kartu ani ziadny ucet

nelinka888
9. máj 2018

To máš koľko rokov keď nemáš žiaden účet? A ako chceš potom niekomu za tú vec poslať peniaze keď nemáš účet? To nejako nedáva zmysel...

lokalka
autor
10. máj 2018

mam 25 rokov ale nemam vobec ziaden ucet ale peniaze mozem vlozit priomo na ucet

marianna_peskova
10. máj 2018

Bez karty si odtiaľ nemôžeš nič objednať.

lokalka
autor
10. máj 2018

ok tak si asi pojdem dat spravit

damianko123
26. okt 2018

Chcem.spitat ze co to je promo kod ? Na wish

kiara08
16. jan 2021

Ahojte. Viete mi poradiť. Chcem objednať niečo z wishu za cca 130€ , budem platiť clo? Alebo ako to funguje? Ja len aby mi to dorazilo