Vzorky v lekárni

22. aug 2022

Prosím Vás, mávajú v lekárňach zdarma vzorky produktov určitých značiek, konkrétne CeraVe alebo La Roche Posay?

sisa0818
22. aug 2022

Nám napr la roche dala kozna , ale do eucerinu som písala a žiadala vzorky aj mi poslali

dominika113
22. aug 2022

V Dr. Max majú.

syslik81
22. aug 2022

nie kazda lekaren ma ale treba si obehat a popytat .. iektore aj maju ale moc nechcu davat

autor
22. aug 2022

@syslik81 prečo?

syslik81
22. aug 2022

neviem .. mozo si rozoberu medzi sebou .. naozaj netusim ale viem napr u nas v meste ze znama dostala v lekarni a druhej uz nedali-vraj nemaju a ani sa s nou nebavili .. tak ci davaju podla sympatii netusim kazdopadne za popytanie sa nic nedas

autor
22. aug 2022

Lebo ja som si už v piatok objednala cez internet krém od CeraVe, nakoľko mi môj dochádzal a v BENU lekáreň mali zľavu že len za 5€. No a tak som si ho objednala a že mi ho doručia v lekárni BENU v mojom meste, lenže ešte dnes tam nie je, takže asi až zajtra, a ja už nemám krém a moja pleť trpí🤣😩 tak že aspoň vzorku by mi dali v lekárni.

kristinaanna
22. aug 2022

U nás v Benu majú

nelca0510
22. aug 2022

Dávajú. Dr.max ochotný, ale napr. v benu lekárni mi povedali, ze nemajú. Dosť dobrá je aj Vaša lekáren (neviem,či to nie je len nejaká tu lokálna),tam ma poriadne nabalili