Vzor výpovede od zmluvy Telekom

mojoli
27. mar 2013

Už v živote nevkročím do Telekom-u,je to banda ..... 🙄 kolko ludí tolko ponuk,a ochota až neuveritelná, chcela som dať vypoved zmluvy k dodatku od Simio asi vieťe že nalanárili ludí na viazanosť za 11,90 čo sa stalo aj u nás,a išla som do Telekomu že chem podať výpoved lebo mi konči viazanosť,no tie nekonečné otázky,ponuky a neoblomnosť personálu a jednoducho ma odbyla že jej niečo nejde v počítači.... v živote neprekročím prach telekomu RADU žE KED CHCEM PODAť PíSOMNE A POSLAť POšTOU VýPOVED ,čO TO Má OBSAHOVAť ,odpoved znela najdite si na nete.Chcem poprosiť vie niekdo presný vzor výpovede,..lebo ked mi to neuznajú kvolu maličkosti tak za seba neručím.Keby som bola ja taká milá k ludom dávno som nezamestnaná ....

sissy27
27. mar 2013

@mojoli tak ja mám tiež s telekomom "zábavné" historky, ale výpoveď sa celkom určite dá spísať aj u nich na ktorejkoľvek pobočke, ak je neochotná pracovníčka, tak treba ísť za vedúcim a trvať na svojom...
ale inak naozaj to nájdeš na nete, stačí použiť google
http://faq.t-mobile.sk/app/answers/detail/a_id/...

kucikuc
2. sep 2018

@mojoli chcem ukončit zmuvu pisomne v t mobiel ako nato?☹

kucikuc
2. sep 2018

@sissy27 ta vypoved zmluvy v t mobile sa mi nezobrazuje možete mi poradit kde to možem ešte najst prosim

kucikuc
3. sep 2018

@sissy27 tam som hladala ako prve ale nemohla som to tam najst ale už sa to vyriešilo 🙂