Vyzná sa niekto v piercingu?

riesska123
17. nov 2022

Keď sa dáva prepichnut nos (nostril), musí sa nosiť najprv gulička a až potom krúžok, alebo môže sa po prepichu dat hneď kruzok ? Niekto mi tvrdí že je jedno čo a niekto že najprv musí ísť gulička… Tak vyzná sa niekto a vie mi povedať aj prečo? Dik

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riesska123
autor
17. nov 2022

@chiaraaaa ďakujem, a koľko sa zvyčajne necháva gulička? prvý mesiac dva? aby mohol ísť krúžok..

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dyzerka
17. nov 2022

@riesska123 ahoj, ja piercingy robím a nebol problém dať hneď na začiatku aj krúžok ak si opatrná, problém nie je v tom ho vybrať, ale v tom že krúžky do nosa su otvorene a v podstate je to len polobluk a vie to veľmi jednoducho vypadnúť pri hocijakej činnosti a dierka dokáže rýchlo zarásť 🙂

riesska123
autor
17. nov 2022

@dyzerka Fuuha čiže on môže vypadnúť hocikedy, čiže je asi jedno či si dám mesiac po alebo hneď po prepichu… Ďakujem, väčšinou mi poradili že to je kvôli hojeniu…

dyzerka
18. nov 2022

@riesska123 áno môže, ale nevypadne, ja nosím krúžok od samého začiatku a stratila som za tých 6 rokov asi len 2, vždy sa v nose otáča a nemusí vypadnúť keď si to skoro všimneš a áno je pravda že to súvisí aj s hojenim keď si ho chceš pootočiť alebo skúsiť či je na mieste musíš mat čisté ruky a to väčšina ludi nemá a potom príde zápal a je jedno či máš krúžok 🙂