Vyzdvihnutie z Packety

miiichaelaaa
7. jún 2024

Sestre prišiel balík z Temu a potrebujem ho vyzdvihnúť. Nainštalovala som si appku packeta a čo ďalej? Poraďte prosím.

letfenixa
7. jún 2024

@miiichaelaaa vyzdvihnes to len s tym telefonom, ktorého tel.cislo je zadané v objednávke.

janinamojka
7. jún 2024

@letfenixa keď príde správa že máte zásielku v boxe,viete zdieľať vyzdvihnutie komukoľvek...tomu dotyčnému príde sprava s kódom a s tým vie vyzdvihnúť zásielku tiez

gejb
7. jún 2024

@miiichaelaaa je to viazané na tel.číslo. nech si appku nainštaluje sestra, a objednávku ti potom zazdiela aby si ju mohla prevziať aj ty.

miiichaelaaa
autor
7. jún 2024

Čiže čo sa odo mňa teraz žiada? Appku máme obe. Mám prísť k boxu a čo ďalej? Som zmätená, všetci inak píšete 😄

janinamojka
7. jún 2024

@miiichaelaaa ak ona robila objednávku nech ti zdieľa ten oznam o vyzdvihnuti v aplikácii.. ty musíš mat tiež apku a príde ti správa o zdielani..postavis sa k boxu,máš Bluetooth a zadáš ten kód.. všetko ta to samé naviguje v apke...mne to zvládajú aj moje deti,je to ľahké

miiichaelaaa
autor
7. jún 2024

Ďakujem, idem skúsiť 😁

gejb
7. jún 2024

@miiichaelaaa nech sestra pohlada v appke tri bodky a tam nájde "zdieľanie"...

butterflyeffect
7. jún 2024

Predpoklasam ze to ma ulozene v Z-box. v appke dat manulane pridat zasielku kedze nie je tvoja a sestra ti da cislo zasielky a kod na vyzdvihnutie co ma ona vo svojej appke, ty ich tam zadas a uz ti to pojde vybrat.

miiichaelaaa
autor
7. jún 2024

Už vyzdvihnuté, vďaka 😊