Vyzdvihnutie objednávky a poslanie knihy

2. jan 2023

Nenašiel by sa tu niekto, kto by bol ochotný dcére vyzdvihnúť knihu v PanthaRhei v Bratislava Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A, 82104 Bratislava

Dcére sa nechce ísť vôbec do BA a knihu potrebuje ku diplomovke a nikde ju nevie ani v knižnici zohnať, tak ak by bol niekto ochotný to prebrať a následne poslať buď poštou alebo zásielkovonu, boli by sme vďačný samozrejme peniaze by sme poslali dopredu

cacianka
2. jan 2023

V inom ju nemajú , nevedia ju preložiť na bližšiu pobočku ?

autor
2. jan 2023

@cacianka bohužiaľ nie mala byť v Auparku aj v Bratislave ale tam ju nenašli a ani v Banskej Bystrici ju nenašli, skúšala tam volať či by jej ju neposlali do iného kníhkupectva a tam jej povedali, že jedine objednať a tam je doma doručenia 60dni ako v každom inom obchode aj

kiwi3
2. jan 2023

nechce sa jej ist do ba a potrebuje ju k diplomovke? tak ja neviem, ale nech ju potom nema... preco sa to ma niekomu cudziemu chciet poslat? 😒

evaachesa
2. jan 2023

Zjavne ju až tak nepotrebuje. Veľmi čudný postoj tvojej dcéry a tvoj tiež že to riešiš za ňu.

cacianka
2. jan 2023

Aká je to kniha, autor názov ? Kde bývate?
Baby zas nebuďte také protivy, väčšie blbosti si baby dajú poslať, a autorke sa necudujem, skúša a pomáha dcére, čo na tom. Veď aj dcéra si ju zháňa, a nie je na koni, iba mama

3009
2. jan 2023

Veď Panta rei má eshop a tam ti pošlú knihu do 5 dní ak je na sklade, tak nerozumiem tvojej logike o akých 60 dňoch tu píšeš, že treba čakať.

autor
2. jan 2023

@3009 ona je len na jednej predajni skladom a tam neposielajú z predajní ale z ich centrálneho skladu a tam ju nemajú ale iba u dodávateľa preto je tam taká čakacia lehota

autor
2. jan 2023

resp. takto tá kniha je všade na sklade iba u dodávateľa a všade píšu lehoty dodania v rozmedzí 30-60 dní, kniha sa nedá kúpiť ani ako ebook, v knižnici je v Martine iba prezenčne, síce máme to do Martina možno 50km ale dcéra skrz jednu knihu tam nechce vybavovať členské a podobne, keďže všetky knihy riešila cez medziknižničnú výpožičku a žiaľ túto jedinú keďže je prezenčne jej nedokážu zohnať, vedúca od nás z knižnice je veľmi ochotná a robila naozaj čo sa dalo, tak dcéra povedala, že je ochotná si ju aj kúpiť len aby ju mala a čo sa týka dcérinho postoju tak, myslím si, že dá rozum, že sa jej nechce trepať 200km do BA 3 hodiny vlakom, šla by pre knihu a opäť 3 hodiny späť vlakom domov a ešte v súčasnosti keď tak s prepáčením posrali ten cestovný poriadok, dcéra študuje v TT a nie nemá tam žiadne ubytovanie a celých 5 rokov dochádzala každý deň hore dole a keď je doma a môže sa venovať písaniu diplomovej práce a seminárnych prác, skúšky má až na konci januára čiže nebude ani v TT, a teda skúšala som takto, ale vidím, že ľudia v dnešnej dobe nie sú ochotný pomôcť

autor
2. jan 2023

@cacianka jednalo sa o knihu Živý film a je tam veľmi veľa autorov, mňa zarazilo, že na stránke pantharhei ako aj všade inde píšu 30 dní ale skutočnosť je úplne iná
a my bývame pri Žiline

martul
2. jan 2023

No keď to potrebujem k diplomovke tak kľudne sadnem na vlak a idem aj z Košíc do BA ,,len" kvôli knihe.

autor
2. jan 2023

@martul nepoviem keby spoje chodili tak ako pre 13. decembrom, v súčasnosti od zmeny cestovného poriadku bez toho aby vlaky šli na čas nehrozí, dcéra aby sa dostala do školy na 10:30 v decembri musela chodiť z domu prvým vlakom o 4:55 aby stíhala v ZA následne aspoň vlak 6:30 čiže vyše hodina zabyta, čo mohla ešte spať, do TT prichádzala väčšinou okolo 9:30 keďže daný vlak mal vysoké meškania. Domov chodila posledným vlakom aj keď v škole skončila o 15:00 ale v ZA nemala nikdy prípoj domov a to nehovorím o tom, keď OS pri meškal tak žiaden rýchlik nepočkal aj keď to bol prípojný vlak, syn chodí do práce do ZA na 8:00 musí chodiť vlakom 5:56 síce príde do ZA o 6:20 pokiaľ nemešká čo je teda zázrak zvyčajne príde do ZA ešte len o 7:30 a domov ani nehovorím porušili nám spoje a človek keď ide vlakom tak aby čakal pomaly 3 hodiny na ďalší a hlavne večer ide ku nám o 18 a potom až o 20:44 a chodil aj o 21:44 ale ten zrušili a teraz chodí až o 23:00 a bežne meškáva a keď ide človek večer napr. na trhy alebo do kina a podobne tak musí čakať na posledný vlak a musí chodiť hore dole po ZA keď nechce stáť na stanici medzi bezdomovcami

zuzanka.zuzu
2. jan 2023

však nech si ju predajne pošlú medzi sebou.... mne takto posielali z KE a z NR pred vianocami pre syna úplnú prkotinu a veru nebola som jediná, ktorú na predajni čakala knižka s lepkou s mojím menom za putom 😀 😀 a vôbec som ju neplatila vopred, takže keby neprídem, oni sú v čistej strate (ohromných pár centov na poštovnom čo by si dali do nákladov ale aj tak, chápeme) takže keby vysvetlíš, že to na diplomovku, tak neverím, že by neboli ochotní. z NR som to mala v BA na druhý deň, z KE asi do 5 dní.

autor
2. jan 2023

@zuzanka.zuzu volala som aj ja a teda v ZA až do troch predajní a v každej mi bolo pomaly až vynadané čo si to dovoľujem ich o niečo takéto žiadať
ale tak už sa dcéra zmierila s tým, že sa k nej nedostane a nejako to zvládne aj bez tej knihy napísať a možno keď pôjde na konci januára do TT na skúšky tak zbehne aj tu knihu si kúpiť aby si ju prečítala a doplnila kapitolu o termíne čo v danej knihe podrobnejšie rozoberajú

masinka
2. jan 2023

@autorka ozvi sa mi do sukromnej spravy, kludne ti to vyzdvihnem/ preposlem

22abigail22
2. jan 2023

Ak Vám to pomôže a je to táto kniha tak tu je dostupná (skladom) s dodaním do 6 dní :
https://www.najlacnejsie-knihy.sk/kniha/zivy-fi...

autor
2. jan 2023

@22abigail22 ďakujem dcéra hľadala len cez heureku a neviem či jej tam túto stránku nenašlo alebo ako keďže by si ju rovno objednala

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. jan 2023

@mb2021 tam by som to riešila jednoduchšie, by som to k mojej sesterncii objednala a aj tak tento víkend príde na návštevu tak by to doniesla ale cenovo je to drahšie ako tu, ale dostala som kontakt na niekoho z vyššie postavených ľudí v pantharhei a zajtra budem riešiť lebo ten prístup sa mi nepáči, keďže na stránke niečo iné uvádzajú ako v skutočnosti praktizujú

cacianka
2. jan 2023

Našla som ju na stránke preskoly.sk, stojí 16.80 a posielajú cez packeta

autor
2. jan 2023

@cacianka ďakujem, zatiaľ si dcéra vytvorila objednávku v Luxore v ČR keďže to vychádza najrýchlejšie, síce cenovo drahšie ale bude ju mať dokonca týždňa keďže príde moja sesternica na návštevu tak aj knihu donesie ak neporiešim zajtra pantharhei