Vytetovaná horná očná linka

zojkaaa
19. máj 2021

Ahojte, tie co mate vytetovanu ocnu hornu linku viac ako rok-ako ste spokojne? Chcem si ju dat, ale bojim sa ako to bude po roku/dvoch...ked sa rozhodnem ze ju uz nechvem ale zvysky tam budu stale...nechali ste to vymiznut ale o chodite na korekturu? Nelutujete po case?
Dakujem 🙏

simona1998
19. máj 2021

@zojkaaa kolegyňa to ma a je to úplný grc , rozpilo sa jej to a taktiež aj jednej známej , vyzerá to ako keby spala s make upom a hneď po zobudeni išla do prace 😀a jedna ktorú sledujem na instagrame ma každú inu 🙂 , takúto vec by som si tetovat určite nedala radšej sa s nimi každé ráno potrapim aby boli rovnaké

zojkaaa
autor
19. máj 2021

@simona1998 no toho sa bojim aj ja... asi to necham tak bo niektore vydrzia aj 5r 🙈

evaachesa
19. máj 2021

Znama má pekne urobené linky, no ťahajú do zelena 😳

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zojkaaa
autor
20. máj 2021

Baby mate pravdu mecham to tak mebudem riskovat 🙏

stanulienkat
20. máj 2021

Kto to vie robit,je to vyborna vec. Musi sa robit tmavohnedou farbou, nie ciernou. Lebo potom je to modre,alebo zelene. Urcite nechod k Natalii Lackovič-znamej vizazistke. Bola to KATASTROFA!

margaretka0900
29. aug 2022

Ahojte, viete mi odporučiť niekoho kto pekne vytetuje hornú očnú linku v Bratislave? Osobné skúsenosti potešia. Rozhodla som sa pre tienovane linky.

miska0987
29. dec 2022

@margaretka0900 pekný večer 😊 dali ste si tetovať tie očné linky? 😊 tiež uvažujem nad tým tak by ma potešila foto ze ako to vyzerá 😊 ďakujem