Vysvetlenie sna

furmda
4. máj 2021

Ahojte. Potrebujem od vás vysvetliť jeden sen🙂
Snívalo sa mi že som hrala z nejakymi ľuďmi hru s názvom "Hádaj kto bude hádať?"
Netuším kde som bola a neviem kto boli ty ľudia vobec som im nevidela tváre, ale bolo tak že som stála niekde hore na schodoch v neakej budove,musela som zísť pár schodov dolu a na poslenom schode sedeli dvaja ľudia ktorých som sa opýtala otázku "kto bude hádať ďalší?" A oni mi neake meno pošepkali a ja som si mala vybrať.
Ale po chvíli nastala tma a vobec nebolo vidno na schody ani ľudí ktorí tam sedeli dolu, po hmate som zišla dolu nahmatala človeka ktorý čakal a už sa nehrala hra hádaj kto bude hádať ale hra "kto si" tak som v tom sne teda položila otázku kto si čosi ten človek zašomral nerozumela som zohla som sa bližšie zopakovala otázku a zrazu nechutny hnusný hlas mi šepol že "nočná mora" s krikom som vybehla hore ale nedalo sa mi ani kričať...po zobudení som stale citila ten šepot a ten hlas na uchu..hnus😐 ak mi vie niekto toto vysvetliť budem veľmi rada...dakujem

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankapepe
4. máj 2021

@furmda a to meno si nepamätáš?

furmda
autor
4. máj 2021

@jankapepe Mená si vôbec nepamätám.

andreatytler
5. máj 2021

@furmda A pocas toho sna si nemala zly pocit? Ked si chodila po tych schodoch a ludia ktorym si nevidela do tvare ti sepkali a to ti prislo normalne? Az ten hnusny hlas na konci sa ti zdal hrozostrasny?

jankapepe
5. máj 2021

@furmda ti ľudia na schodoch sú ok. Chceli ťa upozorniť tým že ti šepkali meno na niekoho, niečo ......teraz obrazne: ,,čo sa tvári že hrá s vami vašu hru, nehrá, oni ho prekukli skôr ako ty,,
Ono to vyzerá tak že niekoho alebo niečo čo je zlé ty zatiaľ vnímaš ako bežnú súčasť svojho života. Musíš to prekuknut skôr ako ,,bude neskoro - ty ostaneš v tme s tým zlým,,

nikanu
5. máj 2021

Hmmm ja som teda na takéto vykladanie snov teda neni. Neviem, ako by som reagovala a či to nie je aj na škodu, keď potom má človek aj obavy, či im tie sny neprinesú napríklad nejaké zlé veci

furmda
autor
5. máj 2021

@andreatytler Nie, smiali sme sa zabávali..a keď nastala tma neskutočne som sa bála aj po prebudení som mala na celom tele zimomriavky až mi bola zima..

jankapepe
5. máj 2021

@nikanu sen ti zlé veci neprinesie. Sen je len obraz tvojho podvedomia, nič viac.

andreatytler
5. máj 2021

@furmda Ja by som povedala nieco podobne ako @jankapepe ze sa v tvojom zivote deje (alebo coskoro udeje) nieco zle, alebo nanajvys podozrive, ale ty to nevidis a nechapes...
Ale na rozdiel od @jankapepe ja si myslim ze ta hra na sepkanie a ludia na schododch bez tvare je prave to zlo ktore ty nevidis... az ked nastala tma, tak ti ten hnusny hlas povedal pravdu... ze ten sen so schodami a sepkajucimi ludmi bez tvare je v skutocnosti nocna mora.
Moj prvy dojem z tej prvej casti na shodoch bol velmi neprijemny... je tam prilis vela desivych elemetov (nezname prostredie, ludia bez tvare, sepkanie)... som velmi prekvapena ze si mala z toho dobry dojem.
Najdolezitejsia cast sna je podla mna ten fakt ze su tam dvaja ludia, ktory ti nieco nasepkavaju a ty si musis vybrat. Ty si myslis ze je to hra ale ono je to nocna mora.

furmda
autor
7. máj 2021

@andreatytler V každom prípade ďakujem...no som zvedavá čo sa zase udeje🙄🤦

furmda
autor
7. máj 2021

@nikanu Sto ľudí sto chutí..ako sa vraví 🤷

andreatytler
7. máj 2021

@furmda Velmi zvlastny sen🙂

1medvedik1
7. máj 2021

@furmda nespala si na chrbte? 🤔