Vysoké ženy a podpätky

8. okt 2022

Kočky ktoré ste vysoké cca 175 cm a vyššie...nosíte podpätky? Ja som za celý život podpätky nenosila, nebolo mi príjemné byť vyššia od všetkých naokolo, ale rada by som sa niekedy pekne nahodila aj s podpätkami. Meriam 175,5 cm. Môžem si dať 10 cm podpätok? Vyzerám ako žirafa 😁

xsimonkax
8. okt 2022

Ja mam 170cm a nosím 12cm opätky.

autor
8. okt 2022

@xsimonkax Tak Ty nie si tak vysoká. Ja som myslela skôr ženy od 175 a viac.

cukricek12
8. okt 2022

Ahoj, ja mám 174 cm a nosím opätky v pohode....som vyššia a čo má byť, nezamýšľam sa nad tým. Ale napríklad môj partner bol rovnako vysoký ako ja a pri ňom som opätky nenosila, ale pri kamoskach, v práci áno😊

nika_val
8. okt 2022

Autorka mám 170 a nosila som 15cm podpätky (extremne vysoke boli) vždy som bola vyššia od všetkych .. potom ma to prešlo nie kvoli tomu že by mi vadilo byt vyššia od všetkych ale našla som si partnera a vadilo mi byt vyššia od neho 🙂

knieza_pribina
8. okt 2022

183 a podpätky v pohode nosím, od manzela som o pár cm vyššia, ale nejako to neriešim 😊

riskoh
8. okt 2022

Meriam 176cm a milujem ihličky!!!! Takže kľudne podpätky.....

ajko2011
8. okt 2022

Mám 178cm a nosím príležitostne.

kaktusik007
8. okt 2022

preco by si si nemohla dat pri vyske 175 cm 10 cm podpatok???? akoze sorry, nerozumiem.... Ja meriam 182 cm a ano, boli prilezitosti, kedy som 10cm podpatok mala a fakt som absolutne neriesila ijnych.... teraz uz take podpatky nenosim, ale to je uz starobou a chorobami 😀 ale ked je prilezitost, ten 5 cm si dam uplne v pohode - to este zvladam... ale nie pre to ako som vysoka, ale pre moje nohy a chrbat 🙂
a teda ty mas s podpatkami 185 cm -- to ja by som potom mala nosit co? baleriny iba a tenisky? sak aj obycajne lodicky maju minimalne 3 cm podpatky 😀

barborachors
8. okt 2022

Nie a to nemam ani 175. Podla mna opatkova doba je ta tam. Vsade chodim v teniskach a vyhovuje mi to. Opatky som nosila tak 2012-2016 aj to len desiny, lebo potom som sa citila ako veza a plus vsetko malí chlapi a malí ludia okolo mna , mne to nerobilo dobre byt tak vysoka. Podla mna ked vidim mega vysoku babu na stekloch, nepride mi to velmi vkusné, hlavne ked nie je uplne stihla a ked ma prilis silny makeup..

marcellka32
8. okt 2022

@barborachors tak ale to, že sa to nepáči tebe neznamená, že vysoké baby nemajú nosiť opätky..a opätky sa stále nosia ;)

marcellka32
8. okt 2022

Mám 180 CM a nosím opätky

pukina
8. okt 2022

mam 180 a nenosim, ale nie kvoli vyske ale kvoli tomu, ze mi jednoducho nie su pohodlne. vysku by som neriesila, ak ich nosit chces tak nos, nikto iny ta zaujimat nemusi.

sashka22
8. okt 2022

182 a ani ma nenapadlo nenosit

because
8. okt 2022

Mam 178 a nosim viac ako 10cm a dokonca aj platformy 😅 mam to úplne na háku. Dôležité je to co sa paci mne.

cakambabatko
8. okt 2022

178cm a 14cm opätok v pohode, nikdy som s tým nemala žiadny problém 😁✌🏻

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz