Vysoké ženy a opätky

27. mar 2023

baby, vy co ste vysoke nad 180 cm, nosite aj lodicky s opatkom, aspon tym najnizsim cca 4 cm? hrozne sa mi pacia take rozne topanky, ale opatky som sa nebala nosit tak pred 10timi rokmi a to som nosila aj desat cm...teraz sa mi pacia take nizke, solidne a aj tym sa vyhybam...muza mam 190cm...

gazpalm
27. mar 2023

Ja uz ked musim svadby ,oslavy ... ,tak tiez siahnem po vysokych 😂 som vysoka ako ty ...tie nizke mi pridu take tetkovske ,ale tak ja nemam problem ked trcim nad ostatnych ,muz je vyssi tak ci tak

hederamonstera
27. mar 2023

Keby som sa nebala, ze ma neudrzia, nosim vysoke opatky. 😂
Tym, ze som vysoka, mam aj velku nohu a take topanky s nizkym opatkom nevyzeraju dobre na takej nohe

maryetta
27. mar 2023

Mam 178. A kludne aj 8-10-12cm vysoke.

stanulienkat
27. mar 2023

Kludne. Duplom, ked mas vysokeho muza.

dadymima
27. mar 2023

Ja mam muza nizsieho a tiez si dam opatky ked ideme niekam na svadbu/oslavu. Mam 183cm a nosim take 7-8cm. V beznom zivote nosim nizke topanky, ktore su pohodlnejsie 🙂

autor
27. mar 2023

teraz su moderne dokonca tie spicate, tiez zvazujem, ze topanka bude vyzerat velmi velka, ale asi to risknem a objednam...

modrykonik33
27. mar 2023

Aj by som rada nosila opätky, ale tie pohľady ľudí už pri mojej 180cm výške bez opätkov sú hrozné, máte aj vy tak? Že si vás obzerajú od hlavy až po päty doslova?

autor
27. mar 2023

@modrykonik33 nie, ja nie, je to pekne...si si ista, ze sa pozeraju hrozne, na tych 180?😂nemyslim...ja som napriklad rada, ze som vysoka...len pri vyske opatkov zvazujem tie nizsie opatky...

dame2
27. mar 2023

Keby som mala vysokého muža, určite by som nosila, ale je rovnako vysoký ako ja a sama sa cítim blbo, keď som v podpätkoch od neho vyššia (niektoré ženy to neriešia, ale mne to je osobne nepríjemné), takže odkedy sme spolu podpätkom som dala zbohom 🙋🏻‍♀️ aj na svadbe som mala pod šatami tenisky. inak mi moja výška nevadí (tiež 180cm) aspoň sa v dave nestratim 😄

jajamalka
27. mar 2023

Mam 181cm a opatky vo vyske 4-5cm nosim bezne. Dospela som do veku, kedy mi je srdecne jedno co si o tom myslia cudzi ludia.

zenulkaaa
27. mar 2023

Mam 185 cm a opatky vynimocne. Max 5cm. Ale ked ono aj tie obycajne topanky niektore maju podrazku ze 3-4 cm, takze sa tomu nevyhnem.
Najcastejsie nosim tenisky, slip-ony, a podobne rovne nizke topanky. Nastastie teraz je bohaty vyber, ze su kadejake boty, co sa hodia aj k sukni aj k rifliam a nemusia byt na opatkoch.