Vysoká škola - externe

kkikii
5. okt 2016

Ahojte.. chcem sa spytat ake mate vysoke skoly,ci ste mali denne studium alebo ako ste to zvladali externe. Ja rozmyslam o ekonimickej podrobnejsie uctovnictvo alebo manazment podniku. Chcela by som pracovat v banke alebo v realitnych kancelariach mate niektora skusenosti ?🙂

mirkakab
5. okt 2016

ahoj, ja som študovala externe na mtf v Trnave, manažment podniku. čo presne chceš vedieť?

veronicka0123
5. okt 2016

Ahoj. Ja na ekonomickej v ZA externé. Bolo to veľmi náročné a ešte popri práci. Ale kebyže nemám robotu tak chodím do školy.

kkikii
autor
5. okt 2016

@mirkakab mam presne namysli manažment podniku. No asi všetko ci to bolo náročné externé aké hlavne predmety boli ake boli prijímacie skúšky a ako si sa napríklad zamestnala 🙂

kkikii
autor
5. okt 2016

@veronicka0123 q co presne si studovala🙂

lelia
5. okt 2016

@kkikii ja mam bc.ekonomicka fakulta a ing. zilinska univerzita,technicky odbor.Obidva externe.Bolo to narocne,nakolko boli aj technicke a matematicke predmety,ale stalo to zato.

veronicka0123
5. okt 2016

@kkikii ekonomika a manažment podniku fpedas

kkikii
autor
5. okt 2016

@lelia
@veronicka0123 viete mi povedať koľko sa platí za externé štúdium? A ako je to tam s cudzími jazykmi?

mirkakab
5. okt 2016

@kkikii bolo to velmi náročné, hlavne posledný rok, ked som koncila, nakolko som mala ročnú dcéru. zamestnal som sa u jedného známeho, ktorý mi vychádzal v ústrety v čase skúšok (on sám mal ukončenú túto školu, tak vedel čo to obnáša). cudzí jazyk sme tam mali iba aj, aj to iba dva semestre.

veronicka0123
5. okt 2016

@kkikii ja som platila 850 na Bc a na ing je to 1100 alebo tak nejak. A cudzie jazyky sú v pohode ak vieš aspoň niečo. Úroveň oproti gymnáziu nižšia (v mojom porovnaní ) 😊😊

kkikii
autor
5. okt 2016

@veronicka0123 myslíš ročne? 🙂

veronicka0123
5. okt 2016

@kkikii áno 😀 a teraz mali predlžovať ale neviem či to platí : Bc 4 roky a Ing 3 (externé)

kkikii
autor
5. okt 2016

hej bc je 4roky externe a ked denne tak 3 co som si vsimla
@veronicka0123