Vysnívame si muža?

28. jún 2022

Téma na odlahcenie:
Myslite si, ze si svojho partnera vysnivame?
Pred dvoma rokmi k nam do firmy vosiel jeden chalan pre papier, ktory som mu mala odovzdat. Ked vosiel do dveri, povedala som mojmu kolegovi - Toto bude moj muz. Odvtedy som ho nevidela (viac menej som nevedela ani ako sa vola), no často som na toho neznameho muza myslela. Zistila som ako sa vola, prelustrovala cely FB vsetko, no nemala som sa ako k nemu dostat. Az osud nahodne spojil naše cesty. Dnes sme par, ktory spolu žije a planuje buducnost.
Myslite si, ze som si ho vysnivala?

zuzanazu85
28. jún 2022

Podľa mňa,somarinka 🤭.

lara45
28. jún 2022

Ja si myslím,že každý človek má vo svete svoju polovičku svoju spriaznenú dušu.Ak spolu dvaja maju naozaj byť Boh spoji och cesty aj keby sa neviem čo dialo😊😇 Gratulujem a prajem krásny a dlhý spoločný život.😊

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
28. jún 2022

Nie, mala si jednoducho stastie. Zaujalo ma "viac menej som nevedela ani ako sa vola". Ako sa toto da vediet viac menej?

martinkatinka
28. jún 2022

A teraz spolu zijete stastne a pod vami maju susedia virivku 😆

autor
28. jún 2022

@mandzula viac menej preto, lebo som len vedela kto je jeho otec. Nič viac. Meno v Ke ako kazde druhe 😂

autor
28. jún 2022

@martinkatinka 😂 nie pod nami ma suseda psa a kazde rano šteka 😂 ale my mame zas mačku, ktora o 3tej rano v byte chyta imaginarnu mys 😂

mandzula
28. jún 2022

@martinkatinka ti s virivkou u susedov praveze neziju statne a za vsetko moze ta prasiva virivka.😁

janewithane
28. jún 2022

Ja som si svojho vysnivala. Ale v skutočnosti som len dobre vedela co chcem a co nie, latka bola vysoko takže je ako vysnívaný a je nutné dodať, že mnou- skratka spolu ladime

svetlonos
28. jún 2022

Autorka, nieco podobne sa stalo mojej kamoske 🙂. jeden pan ju uividel v meste, chvilu ju pozoroval a kamosom za par minut povedal, ze to bude jeho zena. Nikdy pred tym sa nevideli. Oslovil ju a dnes su uz 15 rokov manzelia 🙂
Iny znamy bol na dovolenke v Taliansku, na trhu si kupil pomarance a vedel, ze ta predavacka bude jeho manzelka. Ona bola vtedy zasnubena. Povedal jej to hned ako si kupil tie pomarance. Velmi ju tym pobavil najskor, ked za nou chdil kazdy den, myslela ze je blazon. On si predlzil dovoleku a dnes su tiez manzelia uz asi 30 rokov 😀
Je to zaujimave, ale niektori maju take absolutne vedomie v niektorych oblastiach a osobach 🙂

zuzanka.zuzu
28. jún 2022

nie, len sa pohybujete v rovnakej spolocnosti na rovnakych miestach, tak ste sa proste len stretli druhy krat

noami12
28. jún 2022

Mam podobný príbeh, jazdila som ako taxikárka a v sobotu v noci som stála pred autom pred jedným disco klubom, vyšiel SBS von nádychať sa vzduchu, no nedalo sa ho prehliadnuť, v tedy som si povedala tiež niečo typu toto je asi moja láska, ale vôbec som po ňom nepatrala kto je čo je, odkiaľ je. Ani sme sa vôbec spolu nerozprávali. Iba sme si skratka jeden druhého všimli.
O také 2 roky neskôr som išla pracovať od nás 20 km do iného mesta ako krupierka do novej herne, hneď v prvý deň tam prišiel, ale nie hrať stroje, prišiel tam ako môj nový kolega SBS ❤️ a hneď sa ma opýtal, či som nejazdila na taxíku a presne mi povedal, že som stála pred autom pred tým klubom.. 😀 a už to cele pekne začalo, rozprávanie, písanie, stretávanie sa až sme sa dali dokopy a teraz sme spolu skoro 4 roky a mame rocne dieta, dom a psa 😀
Je to najlepšie čo som si mohla priať ❤️ o takom sa mi ani nesnívalo 🙂 takže verím že sa dá aj snívať a plniť si svoj sen ❤️

autor
28. jún 2022

@zuzanka.zuzu ja som sa s tym mojim nepohybovala v rovnakej spolocnosti absolutne. Ked som si ho uz aj nasla netusila som s cim ho mam oslovit kedze sme nemali nic “spolocne”. Som len tiško ocumovala fotky a predstavovala si ake by sme mali deti 😂

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
travelllerka
29. jún 2022

Mne sa stalo taketo niečo. Dala som si na PC do pozadia muža, ktorý mi bol sympaticky, že takto si predstavujem orientacne svojho budúceho muža. A ja som sa potom zoznámila s mojim teraz už manželom. Na to pozadie som zabudla, ale neskôr keď som si na to spomenula, tak bolo tam neskutočne vela podobnosti, nemyslím výzorom, ale inými vecami na tej foto. Fakt, že ma to nesmierne zarazilo.

lintu
29. jún 2022

Oficiálne sa tomu hovorí asi zákon príťažlivosti či vizuálizácia.... Tí, čo sa tým zaoberajú by ti vedeli povedať lepšie. Ale hej, tiež sa mi už neočakávane podobné stalo.

@travelllerka milý príbeh z praxe. Podobne sa dá vraj "vysnívať" aj dom, práca, dovolenka a vlastne všetko, čo si človek želá.

ivangeline
29. jún 2022

Ja take "vedomie" nemam,skor moj muz mal. :D Vytrvalost vela robi. ;) Tesne pred tym,nez sme zacali spolu chodit,som povedala..bud on alebo nikto (v zmysle chlap,s kt si zalozim rodinu). A tak aj bolo. xD (Nie som rodinny typ...by niekto povedal.. alebo som aspon nebola. :D)

travelllerka
29. jún 2022

@lintu inak aj pozemok sa mi podarilo takto vysnivat, ja som si napísala na papier, aký by som chcela. A tiež som to dakde založila, medzitým sme kúpili pozemok a keď som ten papier objavila, tak naozaj sa to veľmi popisom podobalo, dokonca v takom detaile, čo bežne pozemky vôbec nemajú, takže to by bola ozaj obrovská náhoda 🙂

vlastnynazor
29. jún 2022

Nahoda

jani727
29. jún 2022

nič nie je náhoda ..pravdepodobne je to zákon vizualizácie ako sa vyššie spomína

pinaofina
29. jún 2022

Ja mam zabavu prihodu 😂 ked som mala asi 10r, tak som videla taky film, kde si carodejnice ako male “vycarovali” nejakeho muza, co bude vediet jazdit na koni dozadu atd. A ja som si do mojho dennika napisala opis mojho vysnivaneho muza 😅 ked som to minule citala, tak ma skoro vystrelo, je to moj muz 😂😂😂
Nieco na tom bude, ale to skor podvedome som si vyberala, predsalen v denniku bol opisany moj typ