Výsledky volieb do EÚ

9. jún 2024

Ako ste spokojne s vysledkami volieb do EU?
Predpokladate zmenu kurzu v EU alebo +- rovnaky smer?
Ako si myslite, ze nas to ovplyvni?

tundra
9. jún 2024

Je uplne jedno, kto tam je...Ak si myslis,ze niekomu zalezi na pracujucich ludoch,tak sa velmi mylis.Uplne zbytocna diskusia,uz x-ta v priebehu kratkej doby...

autor
9. jún 2024

@tundra zbytocna diskusia do ktorej si zbytocne prispela… mas ty ale logiku😂

tundra
9. jún 2024

Moju logiku neries,preco si anonym?
Len sa tu v politickych temach ludia osocuju.
Hrdina/ka za plastikom anonymity🥴

mikasa_ackerman
9. jún 2024

@tundra aj ty si anonym, nemáš na profile meno ani fotku. Tak isto ani ja, ani polka ľudí tu, je úplne bezpredmetné riešiť, či tu dá niekto príspevok ako anonym alebo pod vymysleným nickom bez fotky, je to to isté😀

tundra
9. jún 2024

@mikasa_ackerman ciastocne suhlasim,vela ludi z komunity sa tu pozna z prispevkov,ale mas pravdu😉

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tundra
10. jún 2024

@wolf_ mozes mi napisat ako som urazil autorku?

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tundra
10. jún 2024

@wolf_ ok,tak, ked je to urazka sa ospravedlnujem..

autor
10. jún 2024

@tundra ja ta osocujem? Pytam sa len, ked mas problem s temou tak ani nereaguj. Nie je to povinne predsa

koniarova
10. jún 2024

Za mňa tiež zbytočná téma. Dookola omieľané kecy, kto je lepší a prečo. Všetci sme dospelí, svojprávni. Je mi šumafuk, z akých pohnútok si volila toho, či onoho. Môj názor to nijako neovplyvní.

tundra
10. jún 2024

Nie,nie ty,ja som vraj teba urazil...ak to tak vyznelo,ospravedlnujem sa.Mne ani tak nevadi tema,ako ta naloz medzi diskutujucimi.
Ospravedlnujem sa,prajem uspesny start do noveho tyzdna😁

nelca0510
10. jún 2024

Ja som vcelku spokojná.
Mrzí ma však Blahove prvé miesto v Smere a ak toľko hlasov pre.Republiku. Mohlo to byť aj horšie.

qrstxyz
10. jún 2024

Za Slovensko otrasný výsledok, ale teším sa za ostatné európske krajiny ako Francúzsko alebo Belgicko. Je fajn, že sa ľudia prebúdzajú.

kleopatra114
10. jún 2024

Som spokojná, že nevyhral smer , ale sklamaná, ze smer a republika mali toľko hlasov.

lija22
10. jún 2024

@nelca0510 aspon ho nebude tolko vidiet na slovensku

paradajkova
10. jún 2024

Mohlo to byt aj horsie. Vzhladom na situaciu na Slovensku. Smer bolo jasne, ze bude mat slusny vysledok. Uspech Republiky ma sklamal, myslela som, ze uz jej hlasy zhltol smer. Ale vo vseobecnosti toto boli jedny z lepsich volieb za posledne obdobie.

nelca0510
10. jún 2024

@lija22 len budú o ňom vedieť v Európe,kde bude robiť hanbu. Nie len tu

7miriam77
10. jún 2024

Som rada, že nevyhral Smer,aj keď to bolo teda dosť tesné, prekvapilo ma, že Rebublika mala až 12 %🤭. Žiaľ, ako to je, tak to je. Ja až tak spokojná nie som, ani s touto vládou, a ani s výsledkom týchto volieb, no neostáva mi nič iné, len výsledok rešpektovať. Dúfam, že sa ľudia časom prebudia. A čo sa týka zmien...hm...Republika, Smer a ich názory...no uvidíme kam nás dostanú.

vroni
10. jún 2024

Považujem slovensky výsledok za absolútne desivý, ale desivé už boli aj výsledky volieb, čiže desivý ale nie prekvapivý.

katka700
10. jún 2024

Katastrofa, dostali sa tam ľudia čo budú radi že sú pri koryte a odkyvu všetko a doma budú tvrdiť ako sú opatrenia na zníženie životnej úrovne potrebné/dostali to príkazom a niiic sa nedalo spraviť. Nech je Sulik aký je čo sa týka zahraničnej politiky hájil záujmy Slovenska a je veľká škoda že sa tam nedostal.

katka700
10. jún 2024

@qrstxyz S Milankom si budú rozumieť 😂 Len či všetci ovládajú angličtinu a dohodnú sa 🤔 Tak to dopadne keď štandardné strany na bežných ľudí kašlú.

eva8
12. jún 2024

@qrstxyz cim ta zaujali krajne pravice?

katka700
12. jún 2024

@eva8 Zase keby zrušili uhlikovu daň pre domácnosť by nebolo zle, len neviem či to majú v pláne.
Nechcem si predstaviť ako všetko zdražie keď na benzín a naftu pridajú daň 0.5 eura na liter. Všetko vyletí hore na 2-4 násobok čo bude pre väčšinu Slovákov likvidačné.

eva8
13. jún 2024

@katka700 uvidime, co bude