Vyskúšali ste regresnú terapiu alebo hypnózu?

17. sep 2024

Dobry den, skusili ste niekto regresnu terapiu alebo hypnozu? Funguje to, pomohlo vam to vyriesit to, co ste potrebovali? Zvazujem, ze to skusim, viem o jednej pani, ktora sa tym zaobera, ale robi to iba online a toto sa mi nejak nezda. Dakujem

janinamojka
17. sep 2024

Bola som na hypnoterapii..mne osobne to pomohlo

andaluzia12
17. sep 2024

taktiež mám dobrú skúsenosť s liečbou pomocou hypnózy, ale u psychologa...

jankafresova
17. sep 2024

istu formu regresnej terapie ano, ale ohladne prenatalneho obdobia zrejme nebolo nic extremne na riesenie. veci po narodeni, ktore boli tazke , sa objavia samy pocas ktorejkolvek terapie, ci EDMR, ci kongitivno behavioralna, ci transformačná systémová.....

zuzinabila
17. sep 2024

ak, tak jedine u certifikovaného psychologa (resp.psychoterapeuta) alebo psychiatra. nikdy nie u šarlatánov , mentorov, poradcov typu Katarina Ru..alebo im podobných. mozu seriozne uskodit taketo terapie na kolene.

autor
17. sep 2024

@jankafresova Dakujem, nieco podobne potrebujem riesit aj ja

autor
17. sep 2024

@zuzinabila Dakujem, budem hladat

jankafresova
17. sep 2024

nzč, držím palce - trvá to dlho a niektorí terapueti sú aj nanič a treba občas zmeniť, ale nevzdávať sa, stojí to za to ❤️

autor
17. sep 2024

@jankafresova Nemas kontakt na niekoho dobreho prosim?

zuzinabila
17. sep 2024

ja by som isla na takyto typ terapie jedine k Max Kasparu. osobnu skusenost nemam, ale pohybujem sa v odbore..

saraxyz
17. sep 2024

Odkiaľ si?

akvi
17. sep 2024

Bola som na regresnej niekolkokrat a na niektore problemy je to super terapia, ja som sa tak zbavila napriklad uzkosti.

vilma7
17. sep 2024

Ja na hyonoze ale s banalnym problémom, sedenie bolo osobne a žiadne online, jedno sedenie stačilo, problém bol vyriešený.

autor
18. sep 2024