Vyskakujúca kostica z podprsenky

jujlucka
15. feb 2014

Uz mi dnes praskli nervy! Co s neustale vyskakujucou kosticou z podprdy? Uz som jej zasila dierku, ale prerazila si novu....poradte nieco cim sa nedostane von a nebude neprijemne tlacit....dakujem

luba28
15. feb 2014

@jujlucka vyber ju von,alebo si kup kvalitnu podprsenku,.... 🙂

jujlucka
autor
15. feb 2014

Hmm...ked ju vyberiem uz strati svoj tvar...a nestala 5 korun...

luba28
15. feb 2014

@jujlucka neda sa to,..iba stale presivat,....

karolinocka
15. feb 2014

Tento problém nemá riešenie....aj mne to išlo dosť dlho na nervy a jediné, čo pomôže, je kúpiť si novú. Nepovedala by som, že ide o kvalitu ... skôr o šťastie - na niektorých sa to neurobí vôbec (aj keď sú za pár eur) a na niektorých hneď (bez ohľadu na cenu). 😒 A určite by som kosticu nevyberala von ... úplne ju to zdeformuje a bude dobrá akurát do koša.

luba28
15. feb 2014

ja si odvtedy s kosticou nekupujem,...

kazunomiya
15. feb 2014

Mne sa to už asi 15 rokov nestalo, ale naozaj keď kostica vylezie a prederaví ten tunel, kde je uložená, tak už bude vyliezať aj keď ju zašiješ. Neviem, či sa odvtedy zmenili materiály a technológie, ale fakt už sa mi to nestalo. Ani na lacných modeloch.
Inak treba si dobre vybrať veľkosť, to je celkom umenie a problém môže byť aj v tom.

karolinocka
15. feb 2014

podprdy bez kostíc si môžu dovoliť len šťastlivé ženy s pevnými prsiami .... ostatné si to dovoliť nemôžu (teda, ak im záleží na tom, aby sa im pod tričkom nečrtali vyťahance (pravda bolí.... ale niekomu je to možno fuk) 🙂

moname
15. feb 2014

@jujlucka väčšie košíky a už nemám problém

sev111
15. feb 2014

treba kupovať z umelými kosticami

ivetoy
15. feb 2014

umele kostice,alebo odrez z tej kusok a zasi

zivika
15. feb 2014

@jujlucka spomenula som si, ze som videla v katalogu blancheporte, take nadstavce na kostice, nasla som ich aj na nete, tu su http://www.blancheporte.sk/chranice-na-kostice-... ale ci to aj funguje, to netusim...

123zuzana
15. feb 2014

@jujlucka mohla by si skusit ju niecim prelepit myslim ten koniec kostice napr lepiacou paskou alebo izolackou aby nebol ten koniec taky ostry a potom to zasij mozno to pomoze neviem neskusala som to ale za pokus to stoji 🙂

prasiatko30
15. feb 2014

Bud presijes ten tunel na kosticu hrubsou latkou alebo vyhodis

cinkatko
15. feb 2014

ja jsem si koupila sportovni podprsenky - na kazdodenni noseni a pri tehotenstvi. A problem byl vyresen! 😉

bubelko
15. feb 2014

@jujlucka nepomoze nic, len kvalitnejsia podprsenka.

digysa
16. feb 2014

@jujlucka To musi byt stara podprsenka, ktoru rada nosis. Ak mi vyskakuje kostica, tak podprsenku zahadzujem- uz si odzila svoje.

anatalia77
16. feb 2014

@zivika tak lacnejsie je kupit novu,pripadne kosticu vybrat,ci odstrihnut

zivika
16. feb 2014

@anatalia77 pisala som autorke, ktora ziadala o radu, ze existuje aj taketo riesenie...pre mna by riesenie za 6,99 bolo urcite lacnejsie ako kupa novej podprsenky... a co sa tyka vybratia kostice, neviem, ci si to niekedy skusila, ale ked ju vyberies, podprsenka strati tvar a nedrzi prsia tak, ako ma a mozes ju vyhodit...

jujlucka
autor
16. feb 2014

Je to tak...bolo by to lacnejsie, ako kupovat novu...ak si kupujete kvalitnu podprdu, iste nestoji par eur...a to ma dost zarazilo, ze sa to stalo pri kvalitnej podprde....skusim skratit tu kosticu, uvidm, ako sa to bude chovat....zahodit by som ju nerada, este nie je tak stara

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz