Výška poštovného

kamila1119
29. sep 2013

Ahojte zienky 🙂 som na MK nova, par minut prave. aaa baby nesmejte sa mi, chcem sa spytat 🙂, tie ktore tu mate nejake vecicky v bazare na predaj, ako pocitate postovne? chcem nejake vecicky hodit na bazar a neviem ako si mam urcit postovne🙂 dakujeeem za vase rady🙂

sissy27
29. sep 2013

@kamila1119 no podľa taríf slovenskej pošty 🙂
http://cennik.posta.sk/
ja osobne nemám poštovné zarátané v cene, iba výnimočne a to aj uvediem v inzeráte...

caoli
29. sep 2013

@kamila1119 podla tarify sl. posty. t.j. kazdu vec odvazit (pokym to este nemas v oku) podla toho si najst si v cenniku posty prislusnu tarifu za obyc list, dopo list alebo balik

kamila1119
autor
29. sep 2013

Dakujem zienky🙂

viva13
10. okt 2013

ahoj, vypisujete niekto podací lístok elektronicky? niekde som čítala, že takto víde poštovné lacnejšie, je to pravda?

minizu
11. okt 2013

@viva13 hej je to lacnejsie, ale ak posielas jednu ci dve veci, tak sa to az tak neoplati. Nedavno som posielala balik a rozdiel v cene bol 10 centov. a kym som sa registrovala, vyplnila vsetko, co treba tiez ubehol nejaky cas. Nehovoriac o tom, ze som si este musela vytlacit taky papier, ktory som potom nalepila na ten balik. A aj toner nieco stoji ;) mne ale hlavne islo o to, ze v tom systeme potom vidis, ze balik bol podany, ze je v preprave a vies presne kedy bol doruceny....