Výška ľudí

hiro
26. jún 2024

Teraz sme mali v novej praci oslavu narodenin, meniny Petrov, sa to nazbieralo a ako tam vsetci stali tak som tam bol jeden z najnizsich pri mojich 182. Keby muzi ale este aj zeny mame vysoke okrem dvoch :D Normalne nie som na to zvyknuty, v obchode v rade pri pokladniach pozeram ponad ostatnych... Ako je to u vas?

falbala132
26. jún 2024

ze ked som randila s muzmi zo zoznamky, tak som mala problem si niekoho najst aj kvoli vyske, ti co si pisali 182 cm boli nizsi ako ja a to mam 179 cm 😀

rozkvet1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
26. jún 2024

Mam 172, chlap 170...v práci mame kolegu ma 162 cm ale aj kolegu co ma cez 2 mètre a keď vchádza do dverí sa musí zohnať.

0silvia0
26. jún 2024

@hiro ja si toto nevšímam, ale my sme v práci všetci takí trpaslíci, žiadni obri ani obryne.

lenka.25
26. jún 2024

U nás pracujú prevažne muži a keby som to tak spriemerovala asi to bude cca 180 cm . Máme aj par nižších mužov , ale najnižší môže mať tak 170 cm , lebo keď pri mne stojí , je rovnako vysoký ako ja.
Ženy máme aj maličké okolo 155 cm a najvyššia bude mať možno 180 cm . Všeobecne sú ľudia vyšší a pri chlapovi už výška 180 cm je skôr štandard ako výnimka

luga_luga
26. jún 2024

kde pracujes? :D

guudy
26. jún 2024

Kohokolvek vysku som riesila len raz v zivote, ked sa mi mladsie dieta stazovalo, preco nie je vyssie. Odkazala som ju na muza, lebo geneticky je proste po jeho rodine😅.

sono2
26. jún 2024

@hiro tak, môj muž má 192 ja 178😉
Čiže áno, si z nižších mužov.
Veď to nevadí.

nika1971
26. jún 2024

Moj muz a dvaja synovia maju 190 cm ...ja pri nich ako trpaslik so 168 cm ... 😀

lianka123
26. jún 2024

@hiro genetika, muz ma 187cm, ja mam 175 cm, starsi syn ma 127cm pri 8rokoch a mladsi 125cm uz v 5tich rokoch, su ako dvojicky... mladsi je najvacsi v skolke

silvike
26. jún 2024

@hiro Ano, vsimam si to aj ja ze vyska populacie sa zvysuje. Mne pri mojich 160cm uz fakt vsetci vsade pripadaju obrovski, muzi aj zeny. Ja som pri vsetkych uz len taky trpazlik. Fakt, ked vidim tych mladsich rodicov ( ja mam po 45ke) v skolke, v skole, no konec , vsetci velki, vysoki. V robote som najnizsia zo vsetkych. Vsetky kolegyne 168 - 182 cm. O kolegoch ani nevravim, to sama chlopina 🙂

jakoma
26. jún 2024

Moj muz ma 175 a ked pred par rokmi stal v rade chlapov na pivo na feste, bol skoro hlavu nizsi od vsetkych cca 6 chlapov pred nim, za nim, vsetci mali 190+. To su take nahody ked sa stretne vela vysokych ludi naraz :D

dzejny656
26. jún 2024

Ja mám 163 cm a mám pocit že ženy v mojom okolí majú plus mínus rovnakú výšku, alebo aj menej. Výrazne vyšších žien mám v okolí málo. Ja som so svojou výškou spokojná. Môj muž má 183 cm, podľa mňa je úplne normálna a priemerná výška u muža.

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vroni
26. jún 2024

Neviem, či sa ľudstvo naozaj "zvyšuje". Dcéra má 18, je naozaj malička, má 155 cm a v triede je úplne priemerná, majú aj vyššie aj nižšie dievčatá. Chalani detto. Dcerin frajer má 171 s pri dcerinej "výške" (a stavbe tela) pôsobí ako obor. Ja som tiež pomerne nízka (162) a mi pripadá, že na väčšinu mužov potrebujem ďalekohľad. Všetko nad tých 180 -185 cm mi pripadá na míle vzdialené....

tilly
26. jún 2024

Ja mám 180cm a pripadám si ako obor 🤣. Všade sú malí ľudia. Našťastie som jedného vysokého stvorila 🙊

tilly
26. jún 2024

@oliolijanka ja zas rada chodím do Holandska, tam som úplný priemer.

la_dolce_vita
26. jún 2024

Som vysoka a v mojej generacii okolo 50 som stale vyssia od ostatnych, najma zien. Muzi sa mi pacili vzdy nad 180 cm a bol to zuzeny vyber 🙂. Synovia su nastastie vyssi. Teraz sa konzumuje nezdrave maso s rast.hormonami a vraj je uz populacia vyssia.

laurita285
26. jún 2024

Pri výške 182 si určite z tých pri najlepšom priemerných až nižších mužov. Ja mám 177 a teda v práci som všetkým mužom tak po bradu :D :D

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akvi
26. jún 2024

@hiro ja som momentálne v partii, kde sú odo mňa len dvaja ľudia vyšší a to ja mám "len" 173cm. A cítim sa tam tým pádom ako žirafa 😂😂😂 Proste aj chlapi skoro vsetci pod 170 🙄

kikazoe
26. jún 2024

priemerná výška v našej rodine je 192 cm :D , moja pubertáčka má teraz iba 185 cm ! a ešte pôjde hore.... teta 195cm, druhá teta mala 198cm, bratranci že 208 a 205cm. a áno, mužov pod 190 cm prosto ako mužov nevidím. ale odkedy žijeme na východe SR, patríme k tým vysokým a nájsť tu vyššieho muža je sakra problém

babulkomale
26. jún 2024

@hiro som vyššia od väčšiny mužov. Neviem, kde žijú tí vysokí. A ešte by ma zaujímalo, prečo chcú vysokí muži hlavne mini ženy. Mne je to jedno, už som to sem písala, výška pre mňa nehrá rolu u chlapa, mám dosť svojej, ale sú vysoké ženy, ktoré nižších mužov nemusia ako partnerov.

damiana2222
26. jún 2024

Ja som z krpatej rodiny mám 156 a muži v rodine majú cca 167...hrozila som sa že budem mať deti malé tak som si našla 194 cm a snim mám 2 synov..výšku majú 185..🙂

sweet20
26. jún 2024

@hiro ja mam 180 a muz 194.. je to akurat.. ale mala som aj nizsieho partnera

babulkomale
26. jún 2024

@oliolijanka no pozor, aj maly moze mat riadny apetit a byt maly tucny kamarat 😃

sweet20
26. jún 2024

@babulkomale ja som sa na toto niekedy "hnevala" , ze preco vysoki muzi hladaju len male zienky a my vysoke sme na ocot.. 🤦 ale neviem preco si mensi nehlada mensiu, vyssi vyssiu atd

tilly
26. jún 2024

@babulkomale presne. Kde sú tí vysokí a prečo chcú malé ženy? Ja som sa tešila, že môj syn má 192 cm, že ako super pre vyššie kočky a on miloval kočku, čo mu bola po prsia ledva 🤦‍♀️ a také sa mu páčia... a môj nízky muž miluje vysoké nohate ženy. Ten sa najviac teší na frajerky našich synov, ale zatiaľ sa mu nepáčia 😆. On čaká, že naši vysokí si nájdu nohate kočky, ale asi je iná móda teraz.

kristiii
26. jún 2024

@hiro keď si pozrieš štatistiky, priemerný muž na Slovensku má nejakých 180 a žena 168. Ja mám presne toľko a presne taká priemerná sa aj čo sa výšky týka, cítim. V práci mám kolegyne nižšie aj vyššie a to bez ohľadu na vek. Rovnako chlapi sú niektorí dokonca nižší odo mňa, aj okolo tých 180 a potom pár dlháňov cez 190. Ale tiež skôr výnimočne, keď tak rozmýšľam. Väčšinou sú ozaj takí priemerní.

babulkomale
26. jún 2024

@tilly nielen teraz, vzdy som to vidala, basketbalista a pod pazuchou teplomer alebo lopta, jaj nie, to je jeho priatelka 🤭